Nalewka Ojca Klimuszko na prostatę i nerki 200ml na 20 dni wspierające pracę nerek

Dodaj recenzję:
  • Producent: Zioła Ojca Klimuszko
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 33,00 zł

Preparat łagodnie zwiększa diurezę.

Działa kompleksowo przy zwiększonej podatności na zmiany i nieprawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych.
Preparat może być stosowany również jako wspomagający w fizjologicznych zaburzeń oddawania moczu związanych z problemami gruczołu krokowego.

Nalewka Ojca Klimuszko na prostatę i nerki 200ml na 20 dni Tajemnica zdrowych nerek i prostaty

Preparat łagodnie zwiększa diurezę.

Działa kompleksowo przy zwiększonej podatności na zmiany i nieprawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych.
Preparat może być stosowany również jako wspomagający w fizjologicznych zaburzeń oddawania moczu związanych z problemami gruczołu krokowego.

Skład:
naturalny wodny ektrat z owocu róży, znamienia kukurydzy, siemienia lnianego, liścia pokrzywy, ziela tymianku, nasion dyni oraz ziela nawłoci.

Subst. dodatkowe
sok z czarnej porzeczki i aronii, fruktoza, subs. zagęszczająca gliceryna dwuskrobiowa, kwas cytrynowy, subs. konserwująca sorbinian potasu.

200ml butelka.

OPRACOWANE NA PODSTAWIE RECEPTUR OJCA A.CZ. KLIMUSZKI
Jakość i skuteczność gwarantują:

  • Koncjesja farmaceutyczna, GMP, HACCP
  • Zgłoszenie - rejestraca w Głównym Inspektoracie Sanitarnym
  • Współpraca z Instytutem Biotechnologii PR-S w Warszawie oddział w Poznaniu (m.in. rejestracja wspólnych patentów)
  • Ekspertyzy naukowe
  • Licencja Kurii Prowincjonalnej św. Maksymiliana Kolbe OO. Franciszkanów w Gdańsku

 

W trosce o zdrowie i zadowolenie klientów, nieustannie są rozwijane i udoskonalane wszystkie etapy produkcji oraz same produkty.

 Jakość produktow oraz standardy produkcji zostaly poparte min. przez:
 

Good Manufacturing Practice
Dobra Praktyka Wytwarzania (ang. Good Manufacturing Practice, GMP) – standard GMP zapewnia wysoką jakość, czystość użytych surowców i komponentów gotowego produktu. Jest to gwarancja pełnej kontroli nad jakością i pochodzeniem surowców. Stosowanie standardów GMP przez producenta daje wszystkim konsumentom większy poziom komfortu i pewności co do wysokiej jakości produktu.Systemem HACCP

Wysoka jakość produktów może byc potwierdzona między innymi poprzez warunki w których nasze kuracje są wytwarzane. System HACCP pozwala na uzyskanie pewności, że zakład produkcyjny wykonuje wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów prawa, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów.


Wiarygodność poparta licencją oo. Franciszkanów

Unikalny skład, oryginalność recptur oraz zaufanie jakim cieszą się kuracje Ojca A.Cz. Klimuszko, zostały poparte przez zakon oo. Franciszkanów. Tym samym preparaty ziołowe  są jednymi na świecie, oryginalnymi kuracjami Ojca A.Cz. Klimuszko.

 


Informacje dodatkowe:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy suplement diety niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.