Balsam z mocznikiem do suchych, zmęczonych stóp 125ml

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: GEHWOL
 • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
 • szt.
 • 39,00 zł

10-10-207

GEHWOL - Fusskraft Blau- Balsam do suchych i zmęczonych stóp 

Fusskraft Blau z mocznikiem Balsam do suchych i zmęczonych stóp 125ml

Balsam do suchych i zmęczonych stóp 125ml

Balsam do codziennej pielęgnacji suchej i popękanej skóry stóp, zawierający lanolinę, wskazany dla diabetyków.

 • Dobrze natłuszcza skórę i jednocześnie dobrze się wchłania. 
 • Zawiera środki antyseptyczne, zapobiega grzybicy stóp i świądowi skóry. 
 • Regularne stosowanie powoduje, że skóra staje się gładka, miękka i elastyczna.
 • Zawiera naturalne wyciągi z rozmarynu, sosny górskiej i lawendy. 
 • Gehwol Fusskraft Blau zawiera naturalne eteryczne olejki, ożywiającą kamforę i chłodzący mentol, łagodzący uczucie palących i bolących stóp. 
 • Stopy dzięki kremowi odzyskają siłę.
Pojemność tuba: 125ml lub 75ml - dostępny w naszej ofercie.
 Skład:
lanolina, mocznik, wycią z roamarynu, wycią z sosny górskiej, wycią z lawendy, kamfora, eukaliptus, farnezol.

Niemiecka firma Eduard Gerlach GmbH od ponad stu lat produkuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp z serii Gehwol oraz specjalistyczny sprzęt do wyposażenia gabinetów kosmetycznych dla specjalistów pielęgnacji stóp - Gerlach Technik.
Historia firmy Eduard Gerlach GmbH jest bardzo ciekawa, tworzy sagę rodzinną rodu Gerlach. Oto kilka szczegółów z niej:

W roku 1868 Eduard Gerlach przejmuje sklep towarów kolonialnych od swojego ojca Ludwika i kładzie podwaliny pod nowoczesną firmę rodzinną. Gerlach nazywany jest pionierem współczesnej pielęgnacji stóp. Jako pierwszy zaczął produkcję na skalę przemysłową maści przynoszącej ulgę w dolegliwościach stóp, czyniąc ją tym samym dostępną szerszym kręgom społeczeństwa. E. Gerlach opierał się głównie na własnych doświadczeniach popartych fachową wiedzą. Jako żołnierz widział doskonale, jaką udręką są bóle otartych i pokrytych pęcherzami stóp.

W 1882 r. E. Gerlach sprzedaje pierwszy krem do stóp "E. Gerlach's Fusskrem", w którym zastosował nienasycone kwasy tłuszczowe, mineralne środki poślizgowe oraz mające właściwości dezynfekujące olejki eteryczne. Jego produkt zyskał szybko uznanie. Dzięki możliwości produkowania go na dużą skalę, krem miał zawsze taką samą, wysoką jakość i przystępną cenę. 

Pielęgnacja stóp stała się dostępna nie tylko dla ludzi zamożnych. Tym samym coraz więcej osób zaczęło dostrzegać zalety stosowania maści i kremów do stóp. Za swoje osiągnięcia E. Gerlach zyskał wiele międzynarodowych wyróżnień.

Po jego śmierci, w 1910 roku prowadzenie firmy przejmuje syn, również Eduard. Z wielką pasją i konsekwencją rozwija firmę i przeprowadza obronną ręką przez dwie wojny światowe i kryzysy gospodarcze. Do dziś firma kierowana jest przez potomków Eduarda Gerlacha.

Na czym polega sukces firmy Gerlach i produktów Gehwol?

Od lat preparaty Gehwol są bardzo wysokiej jakości. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol. Sprawą oczywistą dla przedsiębiorstwa jest korzystanie z najnowszych zdobyczy naukowych i technologicznych. Od zarania działalności podstawą jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce. Zapraszamy do przejrzenia listy produktów Gehwol.