Balsam natłuszczający do zimnych i suchych stóp

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GEHWOL
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 41,00 zł
  • Niedostępny

1012-305 / 75ml Fusskraft Rot

Zapobiega przykremu zapachowi, grzybicy stóp i świądowi skóry. 

Balsam natłuszczający do zimnych i suchych stóp - do suchej skóry 75 ml

Rozgrzewa suche i zmęczone stopy.

Zawiera kamforę, ekstrakty z papryki, imbiru, olejki eteryczne z rozmarynu, sosny górskiej i lawendy. 
Pobudza ukrwienie stóp i daje przyjemne uczucie ciepła. 
Zapobiega przykremu zapachowi, grzybicy stóp i świądowi skóry. 
Regularne stosowanie powoduje, że skóra staje się gładka, miękka i elastyczna. 

Działanie balsamu wspomaga GEHWOL FUSSKRAFT kąpiel rozgrzewająca do stóp.
Niewskazany dla diabetyków.
Skład:

kamfora, ekstrat z papryki, ekstrat z imbiru, olejek eteryczny z rozmarynu, olejek z sosny górskiej, farnezol, climbazol.

Preparaty GEHWOL FUSSKRAFT ROT  nadają się do tzw. " zimowego pedicure" w gabinecie kosmetycznym.
Zabieg zacząć kąpielą z odrobiną koncentratu rozgrzewającego, a kończyć masażem z odpowiednio dobranym balsamem rozgrzewającym. 
Preparaty mają właściwości aromaterapeutyczne.

 
Pojemność opakowania: 75ml lub 125ml - dostępny równieżw ofercie naszego sklepu
 

Niemiecka firma Eduard Gerlach GmbH od ponad stu lat produkuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp z serii Gehwol oraz specjalistyczny sprzęt do wyposażenia gabinetów kosmetycznych dla specjalistów pielęgnacji stóp - Gerlach Technik.
Historia firmy 
Eduard Gerlach GmbH jest bardzo ciekawa, tworzy sagę rodzinną rodu Gerlach. Oto kilka szczegółów z niej:

W roku 1868 Eduard Gerlach przejmuje sklep towarów kolonialnych od swojego ojca Ludwika i kładzie podwaliny pod nowoczesną firmę rodzinną. Gerlach nazywany jest pionierem współczesnej pielęgnacji stóp. Jako pierwszy zaczął produkcję na skalę przemysłową maści przynoszącej ulgę w dolegliwościach stóp, czyniąc ją tym samym dostępną szerszym kręgom społeczeństwa. E. Gerlach opierał się głównie na własnych doświadczeniach popartych fachową wiedzą. Jako żołnierz widział doskonale, jaką udręką są bóle otartych i pokrytych pęcherzami stóp.

W 1882 r. E. Gerlach sprzedaje pierwszy krem do stóp "
E. Gerlach's Fusskrem", w którym zastosował nienasycone kwasy tłuszczowe, mineralne środki poślizgowe oraz mające właściwości dezynfekujące olejki eteryczne. Jego produkt zyskał szybko uznanie. Dzięki możliwości produkowania go na dużą skalę, krem miał zawsze taką samą, wysoką jakość i przystępną cenę. 

Pielęgnacja stóp stała się dostępna nie tylko dla ludzi zamożnych. Tym samym coraz więcej osób zaczęło dostrzegać zalety stosowania maści i kremów do stóp. Za swoje osiągnięcia E. Gerlach zyskał wiele międzynarodowych wyróżnień.

Po jego śmierci, w 1910 roku prowadzenie firmy przejmuje syn, również Eduard. Z wielką pasją i konsekwencją rozwija firmę i przeprowadza obronną ręką przez dwie wojny światowe i kryzysy gospodarcze. Do dziś firma kierowana jest przez potomków Eduarda Gerlacha.

Na czym polega sukces firmy Gerlach i produktów 
Gehwol?

Od lat preparaty 
Gehwol są bardzo wysokiej jakości. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol. Sprawą oczywistą dla przedsiębiorstwa jest korzystanie z najnowszych zdobyczy naukowych i technologicznych. Od zarania działalności podstawą jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce. Zapraszamy do przejrzenia listy produktów Gehwol.