Balsam nawilżający do zimnych i suchych stóp 125 ml Fusskraft Rot

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: GEHWOL
 • Dostępność: Brak
 • szt.
 • 49,00 zł
 • Niedostępny

1010-307

 

GEHWOL - Fusskraft Rot - Balsam nawilżający do zimnych i suchych stóp

Balsam nawilżający do zimnych i suchych stóp 125ml - skóra normalna
 • Rozgrzewa suche i zmęczone stopy. 
 • Zawiera kamforę, ekstrakty z papryki, imbiru, olejki eteryczne z rozmarynu, sosny górskiej i lawendy. farnezol, climbazol.
 • Pobudza ukrwienie stóp i daje przyjemne uczucie ciepła. 
 • Zapobiega przykremu zapachowi, grzybicy stóp i świądowi skóry. 
 • Regularne stosowanie powoduje, że skóra staje się gładka, miękka i elastyczna. 
 • Działanie balsamu wspomaga GEHWOL FUSSKRAFT kąpiel rozgrzewająca do stóp.
 • niezwskazany dla diebetyków

Preparaty GEHWOL FUSSKRAFT ROT  nadają się do tzw. " zimowego pedicure" w gabinecie kosmetycznym.
Zabieg zacząć kąpielą z odrobiną koncentratu rozgrzewającego, a kończyć masażem z odpowiednio dobranym balsamem rozgrzewającym. 
Preparaty mają właściwości aromaterapeutyczne.


Pojemność opakowania: 125 ml, w naszej ofercie jest także pojemność 75ml
 

Niemiecka firma Eduard Gerlach GmbH od ponad stu lat produkuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp z serii Gehwol oraz specjalistyczny sprzęt do wyposażenia gabinetów kosmetycznych dla specjalistów pielęgnacji stóp - Gerlach Technik.
Historia firmy Eduard Gerlach GmbH jest bardzo ciekawa, tworzy sagę rodzinną rodu Gerlach. Oto kilka szczegółów z niej:

W roku 1868 Eduard Gerlach przejmuje sklep towarów kolonialnych od swojego ojca Ludwika i kładzie podwaliny pod nowoczesną firmę rodzinną. Gerlach nazywany jest pionierem współczesnej pielęgnacji stóp. Jako pierwszy zaczął produkcję na skalę przemysłową maści przynoszącej ulgę w dolegliwościach stóp, czyniąc ją tym samym dostępną szerszym kręgom społeczeństwa. E. Gerlach opierał się głównie na własnych doświadczeniach popartych fachową wiedzą. Jako żołnierz widział doskonale, jaką udręką są bóle otartych i pokrytych pęcherzami stóp.

W 1882 r. E. Gerlach sprzedaje pierwszy krem do stóp "E. Gerlach's Fusskrem", w którym zastosował nienasycone kwasy tłuszczowe, mineralne środki poślizgowe oraz mające właściwości dezynfekujące olejki eteryczne. Jego produkt zyskał szybko uznanie. Dzięki możliwości produkowania go na dużą skalę, krem miał zawsze taką samą, wysoką jakość i przystępną cenę. 

Pielęgnacja stóp stała się dostępna nie tylko dla ludzi zamożnych. Tym samym coraz więcej osób zaczęło dostrzegać zalety stosowania maści i kremów do stóp. Za swoje osiągnięcia E. Gerlach zyskał wiele międzynarodowych wyróżnień.

Po jego śmierci, w 1910 roku prowadzenie firmy przejmuje syn, również Eduard. Z wielką pasją i konsekwencją rozwija firmę i przeprowadza obronną ręką przez dwie wojny światowe i kryzysy gospodarcze. Do dziś firma kierowana jest przez potomków Eduarda Gerlacha.

Na czym polega sukces firmy Gerlach i produktów Gehwol?

Od lat preparaty Gehwol są bardzo wysokiej jakości. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol. Sprawą oczywistą dla przedsiębiorstwa jest korzystanie z najnowszych zdobyczy naukowych i technologicznych. Od zarania działalności podstawą jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce. Zapraszamy do przejrzenia listy produktów Gehwol.