Krem pielęgnacyjny do skórek 15 ml gehwol

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GEHWOL
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 49,00 zł
  • Niedostępny

Krem do pielęgnacji paznokci.

1040-301

GEHWOL med - Nagel Ceme- Krem pielęgnacyjny do skórek 15 ml

Służy do pielęgnacji skórek i paznokci. 

 

 

Preparat zawiera najwyższej jakości składniki pielęgnacyjne oraz substancje antybakteryjne, zapobiegające grzybicy paznokci i zapaleniom wału paznokciowego (clotrimazol).

Wskazane do paznokci kruchych i łamliwych oraz jako profilaktyka grzybicy.

Przy systematycznym stosowaniu stają się one elastyczne i powraca ich jedwabisty blask. Idealny kosmetyk po wykonaniu zabiegów pielęgnacji paznokci u stóp i dłoni.

 

Wskazany dla diabetyków.

Zawiera najwyższej klasy składniki pielęgnacyjne: olejek z kiełków pszenicy, pantenol, bisabolol. 
Zawiera także substancje przeciwgrzybicze.

Wskazany przy paznokciach kruchych i łamliwych. 
Przy systematycznym stosowaniu paznokcie stają się elastyczne i powróci ich jedwabisty blask. 
Składniki antybakteryjne zapobiegają zapaleniu wału paznokciowego. 
Idealny kosmetyk po wykonaniu manicure.
  • Wskazany dla diabetyków.
  • skład: olej z kiełków pszenicy, pantenol, bisabolol, clotrimazol.

Sposób użycia: 1-2 razy dziennie nałożyć na paznokcie i skórki, dokładnie wmasować.
 


Niemiecka firma Eduard Gerlach GmbH od ponad stu lat produkuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp z serii Gehwol oraz specjalistyczny sprzęt do wyposażenia gabinetów kosmetycznych dla specjalistów pielęgnacji stóp - Gerlach Technik.
Historia firmy Eduard Gerlach GmbH jest bardzo ciekawa, tworzy sagę rodzinną rodu Gerlach. Oto kilka szczegółów z niej:

W roku 1868 Eduard Gerlach przejmuje sklep towarów kolonialnych od swojego ojca Ludwika i kładzie podwaliny pod nowoczesną firmę rodzinną. Gerlach nazywany jest pionierem współczesnej pielęgnacji stóp. Jako pierwszy zaczął produkcję na skalę przemysłową maści przynoszącej ulgę w dolegliwościach stóp, czyniąc ją tym samym dostępną szerszym kręgom społeczeństwa. E. Gerlach opierał się głównie na własnych doświadczeniach popartych fachową wiedzą. Jako żołnierz widział doskonale, jaką udręką są bóle otartych i pokrytych pęcherzami stóp.

W 1882 r. E. Gerlach sprzedaje pierwszy krem do stóp "E. Gerlach's Fusskrem", w którym zastosował nienasycone kwasy tłuszczowe, mineralne środki poślizgowe oraz mające właściwości dezynfekujące olejki eteryczne. Jego produkt zyskał szybko uznanie. Dzięki możliwości produkowania go na dużą skalę, krem miał zawsze taką samą, wysoką jakość i przystępną cenę. 

Pielęgnacja stóp stała się dostępna nie tylko dla ludzi zamożnych. Tym samym coraz więcej osób zaczęło dostrzegać zalety stosowania maści i kremów do stóp. Za swoje osiągnięcia E. Gerlach zyskał wiele międzynarodowych wyróżnień.

Po jego śmierci, w 1910 roku prowadzenie firmy przejmuje syn, również Eduard. Z wielką pasją i konsekwencją rozwija firmę i przeprowadza obronną ręką przez dwie wojny światowe i kryzysy gospodarcze. Do dziś firma kierowana jest przez potomków Eduarda Gerlacha.

Na czym polega sukces firmy Gerlach i produktów Gehwol?

Od lat preparaty Gehwol są bardzo wysokiej jakości. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol. Sprawą oczywistą dla przedsiębiorstwa jest korzystanie z najnowszych zdobyczy naukowych i technologicznych. Od zarania działalności podstawą jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce. Zapraszamy do przejrzenia listy produktów Gehwol.