Linka do ćwiczeń, kształt ósemki różny opór

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 34,00 zł 27,00 zł

Linka do ćwiczeń, kształt ósemki różny opór, rehabilitacja i ćwiczenia rozciągające i wzmacniające, duży wybór linek, taśm, gum.

Linki do ćwiczeń są wygodnym i poręcznym narzędziem sprzyjającym efektywnym ćwiczeniom górnych partii mięśniowych, głównie ćwiczeń ramion. Mogą być również wykorzystane do ćwiczeń dolnych partii mięśniowych, głównie nóg.

Dzięki elastycznym właściwościom są idealnym produktem urozmaicającym ćwiczenia grupowe w klubach fitness, jak również do indywidualnego treningu.

Piankowe uchwyty zapewniają wygodne, komfortowe i bezpieczne użytkowanie.


Linki wykonane są z latexu bez użycia niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia związków - nie zawierają FTALANÓW oraz METALI CIĘŻKICH czego dowodzi wynik testu RoHS.

Rodzaje oporu:
1. słaby - kolor linki zielony
2. średni - kolor linki czerwony
3. mocny - kolor linki granatowy
Wybrany rodzaj linki należy zaznaczyć w okienku znajdującym się pod ceną towaru.
 
Wymiary:
40cm x 15cm

Trening z linką nie obciąża układu szkieletowego, w przeciwieństwie do ćwiczeń na siłowni (kontuzje), a efekty są takie same. Dlatego też niniejszy produkt polecany jest dla każdego bez ograniczeń wiekowych.

Różnorodność ćwiczeń z linką spawia, że trening nie jest nudny, umożliwia kształtowanie różnych grup mięśniowych, a także przynosi szybkie efekty i jest rewalacynie skuteczny zarówno w budowaniu masy mięśniowej, spalaniu tkanki tłuszczowej jak i w rozciąganiu.

Zaletą produktu jest również to, że jest mały, łatwo go schować, można wszędzie go ze sobą zabrać, dlatego też ćwiczenia bez problemu można wykonywać w domu, na świeżym powietrzu, jak i w klubach fitness, czy na zajęciach aerobicu, a także jest stosowany w rehabilitacj.