Magnetyczne kule Akupresurowe 2szt

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 36,90 zł
  • Niedostępny
Doskonałe do masażu dłoni oraz stóp, dzięki kontrolowanemu uciskowi polepszają krążenie i samopoczucie. Świetnie nadają się również do masażu antycellulitowego. 
SYMBOL a-h
Magnetyczne Kule Igłowe Akupresurowe (2 sztuki)

Magnetyczne Kule Akupunkturowe zostały zaprojektowane o oparciu o tradycyjne dalekowschodnie praktyki akupunktury i akupresury. Doskonałe do masażu dłoni oraz stóp, dzięki kontrolowanemu uciskowi polepszają krążenie i samopoczucie. Świetnie nadają się również do masażu antycellulitowego. 
  • masaż kulami akupresurowymi stymuluje układ krwionośny i nerwowy
  • na powierzchni każdej kuli znajduje się ponad 400 wypustek, umiejscowionych w sposób anatomiczny
  • kula zawiera wkład magnetyczny, generujący pole magnetyczne
Na dłoniach i stopach znajdują się zakończenia nerwowe wszystkich najważniejszych organów i układów ludzkiego ciała. Medycyna dalekowschodnia od stuleci bada i rozumie te zależności, obecnie dostarczając rozwiązań na miarę naszych czasów. Już dzisiaj zamów kule akupunkturowe i przekonaj się o ich korzystnym wpływie!

Masaż dłoni: umieść kulę między dłońmi, okrężnymi ruchami masuj wybrane strefy akupresurowe. kontroluj nacisk tak, by odczuwać komfort i przyjemnośc z masażu. Masuj minimum 15 minut.

Masaż stóp: umieść kulę na podłodze, oprzyj na niej stopę. Okrężnymi ruchami masuj wybrane strefy akupresurowe. kontroluj nacisk tak, by odczuwać komfort i przyjemnośc z masażu. Masuj minimum 15 minut.

Działanie MAGNETYCZNYCH KUL  opiera się na refleksologii i akupresurze.

- Akupresura polega ona na dotykaniu, głaskaniu, uciskaniu lub opukiwaniu określonych miejsc na ciele człowieka.

Refleksologia to metoda terapii holistycznej. Polega na uciskaniu odpowiednich punktów znajdujących się na stopach, zwanych refleksami. Mówi ona, że każdemu z tych punktów odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała. Według osób zajmujących się tą metodą poprzez uciskanie tych miejsc za pomocą kciuka i palców, poprawia się krążenie i stymuluje układ nerwowy, w celu uregulowania zaburzonych funkcji organizmu. Wspomaga się w ten sposób naturalny proces samoleczenia organizmu.