Mata gorczycowa 55x100cm z atestem PZH

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni
  • szt.
  • 157,00 zł

Mata gorczycowa 55x100cm z atestem PZH posiada liczne przeszycia, które zapobiegają przesuwaniu się gorczycy podczas użytkowania, dostępne różne rozmiary!

Mata gorczycowa jest wyrobem polskim, naturalnym!

Skuteczne działanie gorczycy białej stanowiące wypełnienie maty gorczycowej jest polecane w różnych schorzeniach takich jak: reumatyzm, zwyrodnienia, artretyzm, nerwobólach oraz bólach stawów, mięśniowych, pourazowych. Ponadto nasiona gorczycy koją stany lękowe, nerwice, depresje. Mają działanie rozgrzewające i rozluźniające pozwala na komfortowy odpoczynek oraz wykorzystywanie tych wyrobów podczas rehabilitacji i ćwiczeń. Stanowi idealne podparcie dla kręgosłupa. Ziarenka tej rośliny są izolatorem, dlatego chronią organizm ludzki przed szkodliwym działaniem cieków i żył wodnych. Działanie wyrobów gorczycowych jest sprawdzone i skuteczne. Najczęściej mata gorczycowa stosowana jest do spania, odpoczynku, relaksu, podczas ćwiczeń i rehabilitacji. Idealnie nadaje się do podkładania podczas leżenia pod różne części ciała. Wykonana jest z wysokiej jakości naturalnych materiałów takich jak: gorczyca biała (wypełnienie, jest świeża i pochodzi z ostatnich zbiorów, oczyszczona, wyselekcjonowana i wysuszona) oraz bawełniane płótno o grubym splocie w kolorze beżowym. Bezpieczne i szybkie działanie sprawia, że jest to produkt wykorzystywany w medycynie naturalnej.

 

Mata gorczycowa jest skuteczna na bóle!

Nasiona gorczycy białej wytwarzają promieniowanie, które reguluje i uzupełnia niedobory naturalnego biopola człowieka. Działają rozgrzewająco, dlatego są tak skuteczne podczas leczenia i powrotu do zdrowia. Mata gorczycowa posiada atest PZH. Liczne przeszycia produktu zapobiega przesuwaniu się wypełnienia podczas użytkowania. Umożliwiają także równomierne rozłożenie gorczycy.  Mata posiada ulotkę informacyjną i pakowana jest w oryginalną folię z datą ważności. Sprawdź fenomen działania gorczycy w macie! W ofercie sklepu są maty gorczycowe i materace w różnych rozmiarach, zapraszamy.

Jaki jest skład maty gorczycowej? - gorczyca biała, materiał - płótno bawełniane o grubym i gęstym splocie w kolorze beżowym, jednolitym. Jakie są wymiary maty gorczycowej? - szerokość - 55cm  długość - 100cm  W celu zapewnienia najwyższej jakości produktu, jego świeżości produkt szyty ręcznie i produkowany pod zamówienie, co wiąże się z wydłużonym czasem dostawy około 5 dni. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wyrobów z gorczycy i łuski gryki.

008asd