Materac gryczany 90x190cm z łuską gryki 100%

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 249,00 zł 211,00 zł

Materac gryczany 90x190cm z łuską gryki 100% ma działanie przeciwodleżynowe, swobodna cyrkulacja powietrza, kolor beżowy.

Materac gryczany 90x190cm z łuską gryki 100% wypełnienie.

Odpylona i oczyszczona łuska gryki pochodzi z ostatnich zbiorów.

 

Świąteczna promocja do wyczerpania zapasów !

 

Materac gryczany to 100% naturalnego wypełnienia z łuski gryki oraz 100% bawełna. Otwór na całej długości materaca umożliwia regulowanie twardości materaca poprzez dosypywanie i odsypywanie wypełnienia. 

Jak działa łuska gryki, która stanowi wypełnienie naszych produktów?

 

Działanie wypełnienia jakim jest łuska gryki znajdującego się w …..........

 

- mata materac gryczany jest bardzo wygodny, komfortowy podczas użytkowania, nie traci kształtu, ponieważ łuska jest sprężysta, powraca do swojego pierwotnego kształtu

- łatwe przesypywanie się łuski gryki o kształcie muszelki, sprawia, że prezentowany produkt szybko dostosowuje się do ciała podczas spania i odpoczynku oraz w trakcie zmiany pozycji ciała w czasie snu. Dzięki takim funkcją łuski gryczanej budzimy się rano wypoczęci, zrelaksowani, spokojni.

-  ma właściwości zapobiegające odleżynom – budowa muszelkowa gryki umożliwia stały przepływ powierza przez materac a właściwości przemieszczania się i dostosowania do cech anatomicznych użytkowania – nie stwarza stałego nacisku na jedną partię ciała. Pomaga to w sposób naturalny zapobiegać odleżynom, odparzeniom, które powstają przy długotrwałym leżeniu i stałym nacisku

- naturalna i oryginalna struktura wsadu w postaci łuski gryki daje możliwość wyprofilowania produktu do wymaganego kształtu. Pozwala ta na znalezienie wygodnej, komfortowej pozycji podczas spania, a przy tym mamy zapewniony stały, i swobodny przepływ powierza przez nasz produkt. Dzięki tym właściwościom nie pocimy podczas snu, a nasz materac czy poduszka pozostają przyjemne w dotyku i suche. Produkt nie nagrzewa się od naturalnego ciepła wytwarzanego przez ciało człowieka.

- skład chemiczny łuski gryki ma właściwości silnie sorbcyjne (tzn. wchłaniające wilgoć) a wymiana ciepła i wilgoci z powietrzem jest bardzo intensywna, co pozwalana na utrzymanie naszego produktuw stanie suchym, chłodnym,

- łuska gryki w swoim składzie posiada także dużo tanin, które hamują rozwój i uniemożliwiają rozmnażanie się szkodliwych mikroorganizmów. Badania wykazały wrak wzrostu roztoczy bakterii Gram (-)i bakterii Gram (+). Jest to istotne szczególnie dla alergików, ponieważ łuska gryki posiada właściwości uniemożliwiające rozmnażanie szkodliwej mikroflory.

- łuska gryki posiada właściwości antystresowe, ponieważ neutralizuje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne (opinie japońskich naukowców). Produkty te w naturalny sposób zapewnia komfortowy sen.

- solidne podparcie dla głowy, szyi, kręgosłupa, - łuska posiada właściwości zapobiegające wadom kręgosłupa, wspomaga leczenie wad już istniejących. Łatwość w przemieszczaniu się wypełnienia i dopasowaniu się do anatomicznych kształtów, stanowi solidne podparcie dla kręgosłupa i całego ciała.

- nie czekaj i już dziś korzystaj z naturalny i sprawdzonych produktów z łuską gryki w postaci:

poduszek do spania, poduszek do siedzenia, materacy, wałków, krążków przeciwodleżynowych

Materac gryczany 90x190cm z łuską gryki 100%