Podgrzewana mata duża 50x100 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 450,00 zł

Maty grzewcze pomagają utrzymać fizjologiczną temperaturę ciała zwierzęcia, wspomagając przez to procesy leczenia i rekonwalescencji w stanach hipotermii. Mają one wielorakie zastosowanie.

Wskazania to przede wszystkim wszelkie stany chorobowe o charakterze przewlekłym, nowotworowym z postępującym wyniszczeniem organizmu. Ich walory utrzymania stałej temperatury podłoża można wykorzystać w okresie pooperacyjnym gdzie występuje obniżenie temperatury ciała, jak również w czasie operacji, gdzie zwierzę umieszczone jest bezpośrednio na macie. 

Są one powleczone materiałem zmywalnym, dlatego utrzymanie czystości i sterylności maty nie jest problematyczne. W warunkach domowych urządzenia te mogą być pomocne w okresie leczenia i rekonwalescencji podnosząc komfort chorego zwierzęcia. Praktyczne znaczenie mają również w okresie okołoporodowym i poporodowym, zapewniając odpowiednią i stałą Maty grzewcze są bezpieczne i bardzo proste w użyciu, nie ma problemu z utrzymaniem ich czystości, mogą być stosowane w zakładach leczniczych jak również w warunkach domowych.

Posiadają regulator temperatury

ASD022
Mz-1 bez regulatora

Maty grzewcze pomagają utrzymać fizjologiczną temperaturę ciała zwierzęcia,
wspomagając przez to procesy leczenia i rekonwalescencji w stanach hipotermii.
Mają one wielorakie zastosowanie.

Wskazania to przede wszystkim:

  • wszelkie stany chorobowe o charakterze przewlekłym,
  • nowotworowym z postępującym wyniszczeniem organizmu.
  • Ich walory utrzymania stałej temperatury podłoża można wykorzystać w okresie pooperacyjnym
  • gdzie występuje obniżenie temperatury ciała,
  • jak również w czasie operacji,
  • gdzie zwierzę umieszczone jest bezpośrednio na macie. 


Są one powleczone materiałem zmywalnym, dlatego utrzymanie czystości i sterylności maty nie jest problematyczne.
W warunkach domowych urządzenia te mogą być pomocne w okresie leczenia i rekonwalescencji podnosząc komfort chorego zwierzęcia.

Praktyczne znaczenie mają również w okresie okołoporodowym i poporodowym,
zapewniając odpowiednią i stałą

Maty grzewcze są bezpieczne i bardzo proste w użyciu, nie ma problemu z utrzymaniem ich czystości,
mogą być stosowane w zakładach leczniczych jak również w warunkach domowych.

Z myślą o nich do legowisk dołączyliśmy zasilacze, które zmieniają napięcie na tzw. „bezpieczne” czyli 12 V. Dodatkowo przewód sieciowy jest odporny na przegryzienie.Dane techniczne:
Napięcie zasilania: U = 12 V
Wymiary gabarytowe: 1000x500 mm
Ciężar: 1600 g
Opakowanie: worek foliow
Gwarancja: 2 lata
 


Podgrzewane legowiska dla zwierząt
, jako urządzenia elektryczne to nowość na polskim rynku.

Opierając się na doświadczeniu zdobytym przy produkcji sprzętu do ogrzewania ciała dla ludzi opracowaliśmy technologię, dzięki której możemy podnieść standard życia naszych pupili.
 
 Kiedy nasi milusińscy potrzebują prawdziwie się rozgrzać wystarczy włożyć wtyczkę do gniazdka.
 
Emitowane ciepło pozwala zredukować bóle mięśni i stawów, stymuluje układ krążenia, zmniejsza napięcie i stres. Jest to szczególnie ważne w stanach pooperacyjnych, gdzie występuje obniżenie temperatury ciała.
 
Legowisko jest idealne  dla zwierząt starych i schorowanych, dla szczeniąt bądź kociąt, sprawdza się także w niedostatecznie ogrzewanych pomieszczeniach.
 
W pracach nad projektem brali udział nie tylko nasi technologowie ale także lekarze weterynarii, dzięki czemu mamy pewność, iż produkt ten będzie dobrze służył  zwierzakom.

Z myślą o nich do legowisk dołączyliśmy zasilacze, które zmieniają napięcie na tzw. „bezpieczne” czyli 12 V. Dodatkowo przewód sieciowy jest odporny na przegryzienie.