Poduszka gorczycowa do spania duża 60x40cm

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 67,00 zł 59,90 zł

Poduszka gorczycowa do spania duża 60x40cm jest wyrobem naturalnym, polskim. Dostępne różne rozmiary poduszek gorczycowych, zapraszamy.

Poduszka gorczycowa do spania duża jest szeroka na 40cm a długa na 60cm, jej grubość to 10cm.

Jest wyrobem polskim, w 100% naturalnym, Aby produkt był najwyższej jakości poduszki gorczycowe szyte są ręcznie pod zamówienie klienta. Do produkcji wykorzystujemy gorczycę białą pochodzącą z ostatnich zbiorów, która jest starannie oczyszczona i pozbawiona wszelkich pyłów i zanieczyszczeń. Ponadto została wyselekcjonowana i poddana procesowi suszenia. W celu zapewnienia najwyższego komfortu podczas spania do poduszki dodano także łuskę gryki, która umożliwia cyrkulację powietrza i sprawia, że nie pocimy się. Łuska gryki znajdująca się w poduszce gorczycowej hamuje rozwój bakterii i roztoczy. 

Poduszki gorczycowe posiadają grubo tkaną, naturalną i bawełnianą poszewkę w kolorystyce beżowej. Zszyta jest ona mocnymi i bardzo wytrzymałymi nićmi, co podwyższa jakość produktu. 

Poduszka gorczycowa pakowana jest oryginalnie w folie, posiada numer serii oraz datę produkcji oraz okres trwałości i tym wyróżniamy się z pośród innych wyrobów na rynku. 

 

 

Jaki jest skład poduszki gorczycowej?

gorczyca biała - 3kg

łuska gryki 2,5kg

płótno bawełniane 

 

Jak dbać o poduszkę gorczycową?

Należy nie dopuścić do zamoczenia, czy zawilgocenia poduszki.

Nie można jej prać, można wietrzyć.

 

rozmiar - duża 60x40cm

Poduszka gorczycowa do spania duża 60x40cm

015asd