Sztyft do pielęgnacji paznokci i skórek 3 ml Nagelschutz

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: GEHWOL
 • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
 • szt.
 • 49,00 zł

1041-023

Wygodny w aplikowaniu, pielęgnuje paznokcie u stóp i rąk.

Sztyft do pielęgnacji paznokci i skórek.
 
 
Pielęgnacyjny sztyft do paznokci i skórek zawiera witaminy i olej jojoba, które wzmacniają i regenerują kruche i łamliwe paznokcie oraz wysuszone skórki wokół paznokci.
Clotrimazol zapewnia ochronę przeciwgrzybiczą.
Dzięki kuracji z wykorzystaniem sztyftu paznokcie będą zdrowe i lśniące oraz dodatkowo zostanie pobudzony ich wzrost.
 
Sztyft posiada 3 wymienne końcówki, które ułatwiają bezpieczną aplikację oraz dodatkową końcówkę,
umożliwiającą odsuwanie skórek wokół paznokci dłoni i stóp.
 
Wskazany dla diabetyk
 • Wygodny w aplikowaniu, pielęgnuje paznokcie u stóp i rąk. 
 • Dzięki niemu paznokcie stają się elastyczne i lśniące. 
 • Sztyft zawiera climbazol, czyli środek, który chroni przed zakażeniem grzybicą, przyspiesza regenerację paznokcia zarażonego. 
 • Pielęgnuje paznokcie kruche i łamliwe (np. po ściągnięciu tipsów).
 • Wygodny w aplikowaniu, posiada 3 dodatkowe końcówki.
 • Wskazany dla dizabetyków.
 • Skład: olej jojoba, witamina E, pantenol, bisabolol, clotrimazol.

Niemiecka firma Eduard Gerlach GmbH od ponad stu lat produkuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp z serii Gehwol oraz specjalistyczny sprzęt do wyposażenia gabinetów kosmetycznych dla specjalistów pielęgnacji stóp - Gerlach Technik.
Historia firmy Eduard Gerlach GmbH jest bardzo ciekawa, tworzy sagę rodzinną rodu Gerlach. Oto kilka szczegółów z niej:

W roku 1868 Eduard Gerlach przejmuje sklep towarów kolonialnych od swojego ojca Ludwika i kładzie podwaliny pod nowoczesną firmę rodzinną. Gerlach nazywany jest pionierem współczesnej pielęgnacji stóp. Jako pierwszy zaczął produkcję na skalę przemysłową maści przynoszącej ulgę w dolegliwościach stóp, czyniąc ją tym samym dostępną szerszym kręgom społeczeństwa. E. Gerlach opierał się głównie na własnych doświadczeniach popartych fachową wiedzą. Jako żołnierz widział doskonale, jaką udręką są bóle otartych i pokrytych pęcherzami stóp.

W 1882 r. E. Gerlach sprzedaje pierwszy krem do stóp "E. Gerlach's Fusskrem", w którym zastosował nienasycone kwasy tłuszczowe, mineralne środki poślizgowe oraz mające właściwości dezynfekujące olejki eteryczne. Jego produkt zyskał szybko uznanie. Dzięki możliwości produkowania go na dużą skalę, krem miał zawsze taką samą, wysoką jakość i przystępną cenę. 

Pielęgnacja stóp stała się dostępna nie tylko dla ludzi zamożnych. Tym samym coraz więcej osób zaczęło dostrzegać zalety stosowania maści i kremów do stóp. Za swoje osiągnięcia E. Gerlach zyskał wiele międzynarodowych wyróżnień.

Po jego śmierci, w 1910 roku prowadzenie firmy przejmuje syn, również Eduard. Z wielką pasją i konsekwencją rozwija firmę i przeprowadza obronną ręką przez dwie wojny światowe i kryzysy gospodarcze. Do dziś firma kierowana jest przez potomków Eduarda Gerlacha.

Na czym polega sukces firmy Gerlach i produktów Gehwol?

Od lat preparaty Gehwol są bardzo wysokiej jakości. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol. Sprawą oczywistą dla przedsiębiorstwa jest korzystanie z najnowszych zdobyczy naukowych i technologicznych. Od zarania działalności podstawą jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce. Zapraszamy do przejrzenia listy produktów Gehwol.