Koc elektryczny i poduszka elektryczna ogrzeje Cię w chłodne dni!

02-12-2019

Popraw sobie Humor i wybierz poduszkę elektryczną lub koc elektryczny!

Wysokiej jakości, komfortowe i niezawodne produkty polskich firm zapewnią skuteczne rozgrzanie Twojego organizmu. Poprzez równomierne i delikatne rozgrzanie całego ciała, urządzenia te poprawią krążenie krwi, pomogą się zrelaksować i rozluźnić. Dla kogo polecane są - Koce elektryczne i poduszki elektryczne?

To świetna propozycja dla:

  • wszystkich zmarzlaków, już od 3 roku życia,
  • osób cierpiących na reumatyzm,
  • bóle zwyrodnieniowe, stawów, kręgosłupa,
  • bóle artretyczne, korzonkowe,
  • świetnie sprawdzają się podczas rehabilitacji, ciepło rozluźnia mięśnie,
  • polecane do relaksu i odpoczynku,
  • niezawodne podczas przeziębienia i choroby
  • poprawiają humor i samopoczucie, polecane w stanach depresyjnych i lękowych.

To godne zaufania produkty posiadając gwarancję producenta, są nowe, pakowane w kartony lub foliowe torby. Posiadają instrukcję w języku polskim. Koc elektryczny taki jak: https://www.zdrowapolka.pl/koc-elektryczny-rozgrzewajacy-dwa-rozmiary.html czy poduszka elektryczna jest łatwa w obsłudze, nieskomplikowana i praktyczna. Idealnie nadaje się zastosowania w domu. Podgrzewane poduszki czy koce posiadają duży, czytelny pilot do sterowania i ustawiania wysokości temperatury. Można ustawiać także czas grzania. Obsługę tych urządzeń ułatwia długi, zasilający kabel. To produkty chętnie wybierane także przez osoby starsze.

 

Poduszka i koc elektryczny to recepta na bóle!

W sklepie internetowym www.zdrowapolka.pl znajdą Państwo urządzenia sprawdzone, produkcji polskiej a nie chińskiej. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w branży medycznej pozwoliło na wybranie spośród wielu koców elektrycznych i poduszek elektrycznych

dostępnych na rynku – tylko modele wysokiej jakości, sprawdzone i posiadające gwarancję i serwis w Polsce. To produkty bezpieczne, godne zaufania, wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Przy wyborze urządzenia wiele osób zastanawia się - Czym różnią się poszczególne modele koców elektrycznych lub poduszek elektrycznych? Możemy wybierać spośród licznych wzorów, kolorów, tkaniny wykończeniowej (polar, wełna sztuczna, itd.). Warto zwrócić uwagę na wymiary, moc grzejną danego modelu. Podgrzewany koc jest większy od poduszki elektrycznej. Poduszkę grzejną możemy stosować do rozgrzewania poszczególnych miejsc, części ciała na barki, kręgosłup, kolana, plecy, uda, itd. Natomiast kocem elektrycznym okryjemy całe ciało i szybciej rozgrzejemy cały organizm. To super propozycja na spędzenie zimowych wieczorów pod mięciutkim, cieplutkim kocykiem.

 

Odkryj skuteczne działanie koca elektrycznego lub poduszki elektrycznej!

Poduszka elektryczna może być wyposażona w pasy, które umożliwiają noszenie urządzenia podczas wykonywania jakiś czynności. Jak w linku: https://www.zdrowapolka.pl/poduszka-elektryczna-z-pasami-mocujacymi.html

Jest to bardzo praktyczne w sytuacjach, kiedy chcemy mieć wolne ręce. Podczas nagrzewania poduszka grzejna nie przesuwa się i pozostaje w danej pozycji. Można nosić urządzenie na części kręgosłupa, kości ogonowej, odcinku lędźwiowym, na biodrach, w odcinku piersiowym kręgosłupa, na barkach, karku, itd. Możliwości jest bardzo dużo i zależy to od naszej pomysłowości.

Wykorzystanie koca elektrycznego, czy poduszki do relaksu i wypoczynku to świetny pomysł. Delikatne ciepło rozchodzące się po ciele pozwala szybciej rozluźnić się, wyciszyć i uspokoić. Pomaga to w poprawie humoru i czujemy się lepiej. Pod wpływem ciepła nasze ciało rozluźnia się i spięte mięśnie szybciej się regenerują. Dlatego też wygrzewanie się za pomocą koców elektrycznych, czy poduszek elektrycznych często polecane jest w czasie rehabilitacji przez fizjoterapeutów, czy rehabilitantów. Wybierajmy świadomie, dobrej jakości urządzenia, które będą nam długo i skutecznie działać.

Zapraszamy do zapoznania z całą naszą ofertą.

Zespół zdrowapolka.pl