Składanie zamówień

7.Składanie  i realizacja Zamówień

7.1. Sklep Internetowy realizuje zamówienia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Istnieje możliwość sprzedaży i wysyłki towaru za granice Polski. W takich przypadkach zamówienia są realizowane indywidualnie. W celu ustalenia warunków wysyłki i kosztów transportu konieczny jest kontakt z obsługą sklepu e-mailem: biuro@zdrowapolka.pl lub telefonicznie: +48 618700116.
7.2. Poprawne wypełnienie przez Kupującego formularza rejestracji konta internetowego znajdującego się na stronie Sklepu Internetowego oznacza akceptacje niniejszego Regulaminu i  jest warunkiem koniecznym do realizowania zamówienia.
7.3. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony http://www.zdrowapolka.pl/ przez 24 godziny. Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 61 8700 116 od poniedziałku do piątku 8-16. Kontakt również przez adres e-mail: biuro@zdrowapolka.pl.
7.4. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą kolejnego dnia roboczego.
7.5. Postanowienia umowy sprzedaży zostają potwierdzone przez Sklep Internetowy poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej towar paragon lub FV jako dowódu zakupu.