Rehabilitacja – co to właściwie jest?

13-02-2018

Rehabilitacja – co to właściwie jest?

 

Wszyscy posługujemy się na codzień słowem rehabilitacja.

Czy wiecie, że:

Z łaciny rewalidacja, definiowana jest jako przystosowanie do czynnego udziału w życiu społeczeństwa osób, które z różnych powodów takich jak wady nabyte bądź wady wrodzone, w wyniku różnego rodzaju przebytych chorób lub urazów doznały przemijającej lub trwalej utraty zdrowia.

Rehabilitacja może być procesem złożonym, mającym na celu spowodowanie przywrócenia w możliwie największym stopniu sprawności organizmu, a także przywrócenie osobom rehabilitowanym poczucia własnej wartości w najważniejszych płaszczyznach życia tj. społecznej, zawodowej i rodzinnej.

Zajmując się sprzedażą artykułów i urządzeń do rehabilitacji dzieci i dorosłych poznajemy potrzeby i troski osób rehabilitowanych. W sklepie ZdrowaPolka.pl polecamy sprzęt służący do rehabilitacji kończyn górnych oraz rehabilitacji kończyn dolnych.

Doskonałym sposobem usprawnienia ręki jest urządzenie handmaster plus dostępne w różnych stopniach oporu. Stosowane jest w celu poprawy sprawności ale również doskonale pomaga w walce ze stresem. Więcej informacji można zdobyć czytając nasze strony internetowe:

https://www.zdrowapolka.pl/cwiczenia-reki-pilka-handmaster-plus-rozny-opor.html

Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

 

Uwaga: Wykonywanie ćwiczeń jest zależne od stanu zdrowia - bezwzględnie w każdym przypadku należy zasięgnąć porady lekarza.