Drążek do ćwiczeń

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 75,00 zł

Drążęk 62 - 100 cm

Opis produktu:

* wzmacnia mięśnie:
        klatki piersiowej, rąk, brzucha, grzbietu, tricepsy, bicepsy, międzyłopatkowe, czworoboczne
* poprawia kondycję i sprawność fizyczną
* ćwiczenia przyspieszją spalanie tkanki tłuszczowej
* łatwy w montażu i demontażu, nie zajmuje dużo miejsca
* miejsca uchwytu drążka pokryte są neoprenową pianką, która podnosi komfort ćwiczeń, ponieważ drążek nie wyślizguje się z rąk
Specyfikacja:
  • metal chromowany
  • uchwyty neoprenowe
  • zakres regulacji (min./max.): 62/100 cm
  • maksymalne obciążenie: 100 kg
Tego produktu nie wysyłamy paczkomatami jest za długi.

Częstotliwość ćwiczeń: 
 
Zdaniem większości ekspertów kluczem do kontrolowania wagi i sprawności fizycznej jest zdrowa dieta żywieniowa i regularne ćwiczenia aerobowe, trzy do pięciu razy w tygodniu. Aby zachować obecną kondycję fizyczną, ćwicz przynajmniej dwa razy w tygodniu. Osoba dorosła musi zwykle ćwiczyć przynajmniej trzy razy w tygodniu, aby podnosić sprawność fizyczną i osiągać zauważalne zmiany w wadze ciała i tkance tłuszczowej. Najlepsze efekty przynosi jednak trening pięć razy w tygodniu. 
 
Czas trwania treningu: 
 
Każdy trening powinien składać się z rozgrzewki, treningu właściwego (training zone exercise) i ćwiczeń schładzających (cool down). Rozgrzewka powinna być istotną częścią każdego treningu. To przygotowanie ciała na duży wysiłek fizyczny poprzez przyspieszenie cyrkulacji krwi mający na celu dostarczenie mięśniom zwiększonej ilości tlenu i podniesienie temperatury ciała. Dobrą rozgrzewką może być wykonywanie ćwiczeń rozciągających przez pięć do dziesięciu minut. Po rozgrzewce zacznij trening właściwy ćwicząc z małą intensywnością przez pierwszych kilka minut. Stopniowo zwiększaj intensywność ćwiczeń przez 15-30 minut. Na koniec, przez pięć do dziesięciu minut, wykonuj ćwiczenia rozciągające lub inne lekkie ćwiczenia, co pozwoli przywrócić tętno do normalnego poziomu i zapobiec ewentualnym bólom mięśni.