Handbike dla młodzieży, rower rehabilitacyjny na ręce

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępność około 2 tygodni
  • szt.
  • 6 349,00 zł

Handbike dla młodzieży, rower rehabilitacyjny na ręce, przy niedowładzie nóg z komfortowym i bezpiecznym fotelem oraz niską ramą do wygodnego wsiadania.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Handbike dla młodzieży jest komfortowy podczas jazdy!

Cechuje komfortowy i wygodny fotel, który posiada uchylne podłokietniki. Na uwagę zasługuje obniżona rama wraz z platformami pod nogi. Jest bardzo wygodna i posiada dużo miejsca na nogi. Samodzielne wsiadanie i wysiadanie z handbike nie stanowi już problemu, nawet przesiadanie się z/na wózek inwalidzki. Umożliwia samodzielną jazdę dla wszystkich osób, które nie mogą używać nóg do napędu. Rower trójkołowy posiada napęd ręczny korbowy łatwy i nieskomplikowany w obsłudze. Służy do ćwiczeń i rehabilitacji osób, pomaga zwiększyć siłę w rękach oraz ich mięśnie. Jazda na handbike to szansa na samodzielne wychodzenie na dwór i możliwością uprawiania sportu. To także rehabilitacja na świeżym powietrzu. Prezentowany model posiada sportową sylwetkę. Duży koszyk umieszczony z tyłu rowerka do rehabilitacji pomaga w przewożeniu zakupów lub potrzebnych rzeczy. Kolory ramy można wybierać według wzornika. Wielkość roweru do rehabilitacji dobiera się do wysokości użytkownika, jednym z ważniejszych wymiarów jest długość nogi od pachwiny do podłoża.

 

Handbike dla młodzieży posiada obniżoną ramę z szerokimi podnóżkami!

Wygodna podstawa pod nogi może być dodatkowo wyposażona w noski kolarskie, lub obejmy łydki, jeżeli kolana uciekają na boki. W celu podniesienia komfortu jazdy i jej ułatwienia można zastosować przerzutki, która pomaga zmniejszać obciążenie podczas jazdy. Dwie wersje do wyboru koła 18 cali i koła 20 cali. Cena podana pod okienkiem, w zależności od wersji. Bogaty wybór rodzajów napędu oraz szeroka gama rozmiarów pozwala na idealne dostosowanie roweru do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Dostępne jest również wyposażenie dodatkowe. Wyposażenie dodatkowe - poniżej zdjęcia- strzemiona z obejmą łydki i mocowania nóg (XF)- noski kolarskie (XV)- uchwyty do mocowania rąk do kierownicy (XH)- drążek prowadzący- licznik kilometrów- koła o wymiarach  12''16" 18"; 20"; 24" cali - cena uzależniona od wielkości. Podana cena na karcie produktu nie uwzględnia wyposażenia dodatkowego, które można wybrać i zamówić dodatkowo. W celu wyceny  dodatkowego wyposażenia do roweru należy skontaktować się z obsługą sklepu.  *zamieszczone zdjęcia na karcie produktu pokazują rower z dodatkowym wyposażeniem. Wyposażenie dodatkowe: