Kołnierz gorczycowy wyrób naturalny

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 29,00 zł

Kołnierz z gorczycą na kark, szyję jest to komfortowy i praktyczny. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą wyrobów gorczycowych, duży wybór, przystępne ceny! 

Recepta na bóle karku i szyi to kołnierz gorczycowy!

Rozgrzewa i rozluźnia obolały kark, szyję. Działa kojąco na bóle gardła, reumatyczne, mięśniowe, pourazowe, nerwobóle, migreny bóle głowy i zatok. Polecany w przypadku występowania stanów lękowych, depresji. Wykonany z naturalnych produktów takich jak gorczyca biała (wypełnienie) i płótno bawełniane (poszewka). Nie zawiera konserwantów, sztucznych dodatków i działa zewnętrznie. Produkt posiada datę produkcji i okres ważności – przez który działa gorczyca i wynosi około 2 lat. Opakowanie produktu jest zaplombowane. Użyta gorczyca jest biała, oczyszczona i wyselekcjonowana. Pochodzi z ostatnich zbiorów, co gwarantuje długie działanie. Kołnierz gorczycowy przeszyty jest mocnymi nićmi w celu zapobiegania przesuwaniu się gorczycy podczas użytkowania. Użyto do produkcji materiał - płótno bawełniane o gęstym splocie, co podnosi wytrzymałość produktu. Produkt jest nowy cechuje go staranne wykończenie i dbałość o detale.

- wytrzymały, z wysokiej jakości materiałów

- naturalny i bezpieczny

- niska cena produktu

- długi okres działania – do 2 lat

- może być noszony podczas wykonywania innych czynności

- łatwa regulacja, zapinany na rzep

- data ważności – działanie gorczycy białej

- kołnierz gorczycowy stosowany jest od wielu lat, sprawdzone działanie

- wykorzystywany w medycynie naturalnej

 

Kołnierz gorczycowy jest skuteczny i bezpieczny w działaniu!

Sprawdzony od wielu lat, stosowany w medycynie naturalnej. Jakie są wymiary kołnierza gorczycowego? Długość – 56cm, szerokość w odcinku szyjnym 7cm, szerokość w odcinku kręgów szyjnych 17cm, zapinany na 2 rzepy o długości 8cm. Jak należy nosić kołnierz gorczycowy? - kołnierz z gorczycy białej nałożyć na odcinek szyjny kręgosłupa, nosić około 3-4 godzin w ciągu dnia lub zakładać na noc. Jaki jest skład kołnierza? - nasiona gorczycy białej, płótno bawełniane. Kolory pokrowców są różne wysyłamy taki, który jest dostępny na magazynie. Skuteczne wyroby gorczycowe ze świeżą gorczycą białą, długo działającą i w przystępnej cenie znajdziecie tylko w naszym sklepie! Zapraszamy do zapoznania z całą ofertą.

Zespół Zdrowapolka.pl