Krążek gryczany do siedzenia o średnicy 40cm

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 59,00 zł

Krążek gryczany do siedzenia o średnicy 40cm, to komfortowe podparcie dla miednicy, kręgosłupa podczas siedzenia, zapraszamy. 

Krążek gryczany do siedzenia o średnicy 40cm zapewnia swobodną cyrkulację powietrza podczas siedzenia.

Sprężysta łuska gryki to świetne wypełnienie dla poduszki do siedzenia.

 

Jakie są zalety korzystania z gryczanych krążków do siedzenia? 

- naturalna i oryginalna struktura wsadu w postaci łuski gryki daje możliwość wyprofilowania produktu do wymaganego kształtu. Pozwala ta na znalezienie wygodnej, komfortowej pozycji podczas spania, a przy tym mamy zapewniony stały, i swobodny przepływ powierza przez nasz produkt.

- skład chemiczny łuski gryki-  ma właściwości silnie sorbcyjne (tzn. wchłaniające wilgoć) a wymiana ciepła i wilgoci z powietrzem jest bardzo intensywna, co pozwalana na utrzymanie naszego krążka do siedzenia w stanie suchym, chłodnym,

- łuska gryki w swoim składzie posiada także dużo tanin, które hamują rozwój i uniemożliwiają rozmnażanie się szkodliwych mikroorganizmów. Badania wykazały wrak wzrostu roztoczy bakterii Gram (-)i bakterii Gram (+). Jest to istotne szczególnie dla alergików, ponieważ łuska gryki posiada właściwości uniemożliwiające rozmnażanie szkodliwej mikroflory.

- łuska gryki posiada właściwości antystresowe, ponieważ neutralizuje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne (opinie japońskich naukowców). Produkty te w naturalny sposób zapewnia komfortowy sen.

- łuska posiada właściwości zapobiegające wadom kręgosłupa, wspomaga leczenie wad już istniejących. Łatwość w przemieszczaniu się wypełnienia i dopasowaniu się do anatomicznych kształtów, stanowi solidne podparcie dla kręgosłupa i całego ciała.

 

Krążek gryczany do siedzenia o średnicy 40cm