Linka do ćwiczeń - PĘTLA różny opór

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 25,00 zł
  • Niedostępny

Linka do ćwiczeń pętla różny opór do wyboru, do ćwiczeń i rehabilitacji, duży wybór linek, taśm i gum zapraszamy!

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Linki do ćwiczeń są wygodnym i poręcznym narzędziem sprzyjającym efektywnym ćwiczeniom dolnych partii mięśniowych, głównie nóg. 

Mogą być również wykorzystane do ćwiczeń górnych partii mięśniowych, głównie ramion.

Dzięki elastycznym właściwościom są idealnym produktem urozmaicającym ćwiczenia grupowe w klubach fitness, jak również do indywidualnego treningu.

Piankowe uchwyty zapewniają wygodne, komfortowe i bezpieczne użytkowanie.


Linki wykonane są z latexu bez użycia niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia związków - nie zawierają FTALANÓW oraz METALI CIĘŻKICH czego dowodzi wynik testu RoHS.
 
Rodzaje oporu:
1. słaby - kolor linki zielony
2. średni - kolor linki czerwony
3. mocny - kolor linki granatowy
Wybrany rodzaj linki należy zaznaczyć w okienku znajdującym się pod ceną towaru.
 
Wymiary:
średnica 20 cm przed rozciągnięciem

Trening z linką nie obciąża układu szkieletowego, w przeciwieństwie do ćwiczeń na siłowni (kontuzje), a efekty są takie same. Dlatego też niniejszy produkt polecany jest dla każdego bez ograniczeń wiekowych.

Różnorodność ćwiczeń z linką spawia, że trening nie jest nudny, umożliwia kształtowanie różnych grup mięśniowych, a także przynosi szybkie efekty i jest rewalacynie skuteczny zarówno w budowaniu masy mięśniowej, spalaniu tkanki tłuszczowej jak i w rozciąganiu.

Zaletą produktu jest również to, że jest mały, łatwo go schować, można wszędzie go ze sobą zabrać, dlatego też ćwiczenia bez problemu można wykonywać w domu, na świeżym powietrzu, jak i w klubach fitness, czy na zajęciach aerobicu, a także jest stosowany w rehabilitacj.


asd016