Mata z kolcami do masażu wymiary 33x30cm

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 87,00 zł

Mata z kolcami do masażu wymiary 33x30cm pobudza receptory, krążenie krwi, stosowana do ćwiczeń i rehabilitacji, różna kolorystyka, zapraszamy. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Mata z kolcami do masażu jest wyrobem medycznym rekomendowanym przez Instytut Ortopedii i Rehabilitacji w Poznaniu oraz Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

 

Produkt posiada specjalne wypustki, które różnią się od się kształtem i wielkością. Swoim kształtem imituje piasek, plażę i kamyki, które w naturalny sposób masuję stopy. Matę z kocami można wykorzystywać do masażu różnych części ciała, takich jak: pleców, kręgosłupa, kończyn górnych i dolnych. Bardzo często stosowana jest w leczeniu, a także profilaktyce płaskostopia, rozwija mięśnie kończyn dolnych, pomaga w kształtowaniu stóp dziecka. Poprawia krążenie krwi i limfy, wzmacnia mięśnie. Produkt ten jest niezawodny w ćwiczeniach sensoryczno-motorycznych, rozluźnianiu mięśni, bólach pleców. Mata z kolcami do masażu różnych części ciała, pomaga w relaksie! Ćwiczenia, czy rehabilitację można przeprowadzać w formie zabawy na przykład: chodzić, skakać, turlać się, biegać, leżeć lub wykorzystywać jeżyka do gimnastyki korekcyjnej. Ponadto produkt chetnie jest stosowany przez doroslych, poniewazŁ uśmierza ból zmęczonych stóp, pleców, szyi oraz ramion, zmniejsza napięcie mięśni, może być wykorzystywany do akupresury, stymuluje punkty reflektoryczne na stopach, rozluźnia i relaksuje. stymuluje pracę układu nerwowego. Mata z kolcami do masażu jest w bogatej kolorystyce.