Materac gorczycowy 150x60cm gorczyca biała

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 179,00 zł 149,00 zł

Materac gorczycowy 150x60cm gorczyca biała, wyrób medyczny, naturalny, polski dostępny w różnych rozmiarach, zapraszamy!


Materac gorczycowy to antidotum na bóle reumatyczne, stawów i mięśniowe!

Komfortowa, spokojna i przespana noc to Twoje marzenie? Możesz je już spełnić - śpiąc na materacu gorczycowym. Dlaczego materac gorczycowy jest taki wyjątkowy? Ponieważ gorczyca biała, która jest wypełnieniem tego wyrobu ma właściwości energetyczne. Już 1 ziarno wytwarza biopole o promieniowaniu około 100mm. Komórki naszego organizmu podczas choroby mają ograniczone możliwości w przewodnictwie prądu i z tego powodu następuje zanik naturalnego biopola. Gorczyca biała pomaga w wyrównaniu tego biopola, pomagając w szybszym powrocie do zdrowia i równowagi. Ponadto gorczyca działa rozgrzewająco i jest niezawodna w bólach reumatycznych, stawów, mięśni, pourazowych, migrenowych, a także menstruacyjnych. Polecana w przypadku występowania żył i cieków wodnych (które mają szkodliwe działanie), ponieważ posiada właściwości izolacyjne. Spanie na materacach gorczycowych jest również zbawienne dla osób, które zmagają się z depresją, nerwobólami i stanami lękowymi. Gorczyca biała pomaga wyciszyć objawy lękowe i nerwicowe, łagodzi napięcie mięśni. Z bogactwa działania tego zioła korzystały już nasze babki, prababki, a także starożytni Sumerowie.

 

100% naturalny materac gorczycowy na nasze dolegliwości!

O naturalnym składzie materaca gorczycowego świadczy fakt, użytych do produkcji materiałów takich jak gorczyca biała oraz płótno bawełniane. Przed przystąpieniem do procesu produkcyjnego bardzo starannie wybieramy nasiona gorczycy białej. Dbamy, aby materac gorczycowy był jak najwyższej jakości. Ważne jest wysuszenie gorczycy oraz oczyszczenie z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń. Zostaje ona poddana także starannej selekcji i pochodzi z ostatnich zbiorów. Ważna jest także świeżość nasion gorczycy białej, ponieważ gwarantuje to jej długie działanie – wytwarzanie biopola, co jest bardzo istotne podczas użytkowania. Potwierdza to umieszczona na opakowaniu data produkcji, seria i okres trwałości - co wyróżnia nas to spośród konkurencji. Wyrób jest pakowany w oryginalnie foliowe opakowanie z ulotką informacyjną.

Dlaczego materac gorczycowy posiada tak liczne przeszycia? Potrzebne są po to, aby gorczyca biała nie przesuwała się podczas użytkowania – leżenia, czy zmiany pozycji ciała podczas spania. Wykonane są one bardzo wytrzymałymi, grubymi nićmi. Materiał z którego jest wykonany pokrowiec produktu to płótno bawełniane, o gęstym splocie w kolorze beżowym.

 

Czy materac gorczycowy można prać?

Nie materaców gorczycowych nie pierzemy, jest to wyrób naturalny, nie możemy dopuszczać do zawilgocenia, czy zalania ziaren gorczycy. Muszą być suche. Możemy produkt wietrzyć i jest to zalecane. Śpimy na równomiernie rozłożonym materacu gorczycowym, a na niego kładziemy prześcieradło, które w zależności od potrzeb pierzemy. W celu zabezpieczenia produktu możemy zastosować prześcieradło nieprzemakalne, oddychające, najlepiej z membraną lub PU (dostępne także w naszej ofercie). Prezentowany model materaca jest o długości 150cm i szerokości 60cm . Jeżeli chcesz, aby Twój sen był komfortowy i spokojny - wybierz materac gorczycowy, który dostępny jest w naszej ofercie w różnych rozmiarach i kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z produktami lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie pomogą w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru.

Zapraszamy Zespół Zdrowapolka.pl