Materac gorczycowy 150x60cm gorczyca biała

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 165,00 zł

Materace gorczycowe, poduszki, pasy i opaski od producenta wyrobów gorczycowych, zapraszamy. 

Materac gorczycowy pomocny w reumatyzmie, bólów stawów i mięśni!

Jesteśmy producentem wyrobów gorczycowych.

 

    Dlaczego materac gorczycowy jest taki wyjątkowy? Ponieważ gorczyca biała, która jest wypełnieniem tego wyrobu ma właściwości energetyczne. Już 1 ziarno wytwarza biopole o promieniowaniu około 100mm. Komórki naszego organizmu podczas choroby mają ograniczone możliwości w przewodnictwie prądu i z tego powodu następuje zanik naturalnego biopola. Gorczyca biała pomaga w wyrównaniu tego biopola, pomagając w szybszym powrocie do zdrowia i równowagi. Ponadto gorczyca działa rozgrzewająco i jest pomocna w bólach reumatycznych, stawów, mięśni, pourazowych, migrenowych, a także menstruacyjnych. Polecana w przypadku występowania żył i cieków wodnych (które mają szkodliwe działanie), ponieważ posiada właściwości izolacyjne. Polecana dla osób, które zmagają się z depresją, nerwobólami i stanami lękowymi. Gorczyca biała wspomaga wyciszyć objawy lękowe i nerwicowe, łagodzi napięcie mięśni. Z bogactwa działania tego zioła korzystały już nasze babki, prababki, a także starożytni Sumerowie.

 

100% naturalny materac gorczycowy na nasze dolegliwości !

    O naturalnym składzie materaca gorczycowego świadczy fakt, użytych do produkcji materiałów takich jak gorczyca biała oraz płótno bawełniane. Przed przystąpieniem do procesu produkcyjnego bardzo starannie wybieramy nasiona gorczycy białej. Dbamy, aby materac gorczycowy był jak najwyższej jakości. Ważne jest wysuszenie gorczycy oraz oczyszczenie z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń. Zostaje ona poddana także starannej selekcji i pochodzi z ostatnich zbiorów. Ważna jest także świeżość nasion gorczycy białej, ponieważ gwarantuje to jej długie działanie – wytwarzanie biopola, co jest bardzo istotne podczas użytkowania. Potwierdza to umieszczona na opakowaniu data produkcji, seria i okres trwałości -  wyróżnia nas to spośród konkurencji. Wyrób jest pakowany w oryginalnie foliowe opakowanie z ulotką informacyjną.

    Dlaczego materac gorczycowy posiada tak liczne przeszycia? Potrzebne są po to, aby gorczyca biała nie przesuwała się podczas użytkowania – leżenia, czy zmiany pozycji ciała podczas spania. Wykonane są one bardzo wytrzymałymi, grubymi nićmi. Materiał z którego jest wykonany pokrowiec produktu to 100% bawełna, o gęstym splocie w kolorze kremowym. Materac zapinany jest na zamek, co pozwalana na regulacje twardości wyrobu poprzez dosypywanie lub odsypywanie wypełnienia. Można gorczycę białą również wymieniać, gdyż zamek jest wszyty na całej długości.

 

Czy materac gorczycowy można prać?

    Nie materaców gorczycowych nie pierzemy, jest to wyrób naturalny, nie możemy dopuszczać do zawilgocenia, czy zalania ziaren gorczycy. Muszą być suche. Możemy produkt wietrzyć i jest to zalecane. Śpimy na równomiernie rozłożonym materacu gorczycowym, a na niego kładziemy prześcieradło, które w zależności od potrzeb pierzemy. W celu zabezpieczenia produktu możemy zastosować prześcieradło nieprzemakalne, oddychające, najlepiej z membraną PU (dostępne także w naszej ofercie) lub pokrowiec na materac. Jeżeli chcesz, aby Twój sen był komfortowy i spokojny - wybierz materac gorczycowy, który dostępny jest w naszej ofercie w różnych rozmiarach.

Dostępne rozmiary materaców gorczycowych podane w cm:

150x60, 180x70, 60x200, 80x200, 90x200, 100x200

   Opcje dodatkowe do materaców gorczycowych

umożliwiają stworzenie wyjątkowego i komfortowego materaca gorczycowego odpowiadającego naszym potrzebom. Materace gorczycowe można wzbogacić:

ziołami – lawendą, melisą

pokrowcem nieprzemakalnym, oddychającym – który zabezpieczy i ochroni nasz materac gorczycowy

 

Lawenda - działa uspokajająco i ułatwia zasypianie.

Zapach lawendy wpływa kojąco na układ nerwowy człowieka. Oznacza to, że związki aromatyczne zawarte w olejku lawendowym łagodzą skutki stresu, wyczerpania umysłowego, czy napięcia nerwowego. Ponadto mają działanie uspokajające i ułatwiają zasypianie. Suszone kwiaty lawendy umieszczone w produkcie pomagają zrelaksować się i spokojnie przespać całą noc. Do naszych produktów dokładamy tylko suszone kwiaty lawendy, a nie łodygi. Wystarczy zaznaczyć opcje znajdujące się pod ceną produktu, zapraszamy.

Melisa

Działaie uspokajające melisa zawdzięcza zawartemu w niej olejkowi eterycznemu. Napar z melisy łagodzi stany silnego zdenerwowania, nerwicenadmierne pobudzenie, a także problemy z zasypianiem. Olejek melisowy działa również rozkurczowo i rozluźniająco.

 

Pokrowiec nieprzemakalny , poszewka nieprzemakalna pełni funkcje ochronne, zabezpieczające produkt, jest oddychająca.

- można ją zdejmować i prać w wysokich temp. do 95 stopni dotyczy koloru białego,

- jest nieprzemakalna, wodoodporna – chroni nasz materac przed wilgocią, zalaniem, zabrudzeniem, roztoczami, bakteriami, wirusami

- materiał jest oddychający, paroprzepuszczalny, co zapewnia i nie blokuje cyrkulacji powietrza,

- tkanina posiada Certyfikat Oeko - Tex Standard 100, jest bezpieczna dla ludzi, została przebadana

- jest wielokrotnego użytku,

- materiał jest przyjemny w dotyku, z 1 strony to miękka frotka a z drugiej membrana poliuretanowa

- występuje w 3 kolorach do wyboru: biały, beżowym, szarym

W zestawie materac gorczycowy i poduszka gorczycowa taniej. Poduszki gorczycowe do spania są w niższej cenie (dotyczy zestawów). Zapraszamy do zapoznania z ofertą, która jest pod okienkiem z ceną. Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej niższej ceny. W ofercie posiadamy także materace gorczycowe w innych rozmiarach. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z produktami lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie pomogą w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru.

Zapraszamy Zespół Zdrowapolka.pl