Materac gorczycowy 180x150cm produkt naturalny

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka od 5 do 14 dni
  • szt.
  • 319,00 zł

Materac gorczycowy 180x150cm produkt naturalny, polski.

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Materac gorczycowy 180x150cm jest naturalny w 100%!

   Korzystaj z materaca gorczycowego 160x150cm, który jest naturalny. Jest to wyrób medyczny, w 100% naturalny i produkowany w Polsce ze świeżej gorczycy białej pochodzącej z ostatnich zbiorów. Działa bezinwazyjnie i zewnętrznie na organizm człowieka. Posiada właściwości izolacyjne, które mają zbawienny wpływ z przypadku występowania żył i cieków wodnych. Niweluje on ich szkodliwe działanie i sprawia, że sen jest zdrowy, spokojny oraz komfortowy. Rano budzimy się wyspani i pełni energii. Gorczyca biała, która stanowi wypełnienie produktu, pomaga w stanach lękowych, stresowych - Jesteśmy mniej rozdrażnieni i bardziej spokojni. Materac gorczycowy 180x150cm jest polecany także, w przypadku występowania dyskopatii, przy sztywności porannej oraz drętwieniu rąk i nóg. Stanowi ergonomiczne podparcie dla kręgosłupa podczas snu. A liczne przeszycia wyrobu gorczycowego wykonane wytrzymałymi nićmi sprawiają, że gorczyca biała nie przemieszcza się podczas użytkowania.

 

Materac gorczycowy 180x150cm ma niezwykłą moc działania!

   Gorczyca biała działa kompleksowo na cały organizm człowieka. Poprzez promieniowanie z nasion wytwarza ona biopole. Osoba stosując materac gorczycowy 160x150cm na miejsca chorobowe jest naturalnie zasilana bioenergią, co pomaga wrócić jej do zdrowia i doprowadzić organizm do równowagi. Zapomnij więc o bólu i śpij na wyrobach gorczycowych. W naszej ofercie są tylko sprawdzone i najwyższej jakości produkty, z długim terminem ważności. Dbamy, aby nasi klienci mogli przez wiele miesięcy korzystać z działania gorczycy białej, co w rezultacie sprawia, że koszt produktu jest bardzo niski. Nasze wyroby nie leżą w magazynie, ponieważ robione są na zamówienie klienta, dlatego termin oczekiwania jest dłuższy około 3-7 dni. Materac gorczycowy 180x150cm jest w 100% naturalny, gdyż składa się z gorczycy białej, starannie oczyszczonej z pyłów i wszelkich zanieczyszczeń oraz z grubego o gęstym splocie płótna bawełnianego. Gorczyca została wyselekcjonowana, by nasiona były najlepszej jakości oraz poddana procesowi suszenia. Podczas użytkowania produktu należy dbać, aby materac nie uległ zamoczeniu. Nie można go prać. Zaleca się wietrzenie na świeżym powietrzu oraz stosowanie prześcieradła nieprzemakalnego, oddychającego, w celu uniknięcia zawilgocenia.

 

Jakie są wymiary materaca gorczycowego?

Długość to 180cm, a szerokość 150cm. Wymiary są duże, na podwójne łóżko. W naszej ofercie posiadamy rożne wymiary materaców gorczycowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zespół Zdrowapolka.pl