Materac gorczycowy i poduszka z gorczycą

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 115,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Naturalny w 100% materac gorczycowy z poduszką w promocyjnej i niskiej cenie!

Materac gorczycowy z poduszką do spania w zestawie.

 

    Wysoką jakość produktu zapewnia:

- wyselekcjonowana gorczyca, 

- gruba, wytrzymała, w 100% bawełna, 

- zamek wszyty na całej długości materaca

- wytrzymałe nici

- staranne wykonanie 

- poduszka i materac szyty jest dopiero po złożeniu zamówienia, co gwarantuje świeżość wyrobów gorczycowych

A jakie są zalety działania materaców z gorczycy z poduszką do spania?

- prawidłowe podparcie kręgosłupa podczas odpoczynku, odcinka lędźwiowego piersiowego, karku i szyi

- wyroby gorczycowe pomagają w zmniejszaniu uczucia bólu, który występujące w reumatyzmie, zwyrodnieniach, dyskopatii, sztywności porannej, lumbago, drętwieniu nóg i rąk, bezsenności, rozdrażnieniu, depresji, stanach lękowych.

- Materace gorczycowe polecane są także w migrenach, bólach zatok, głowy, nerwobólach, zapaleniu uszu.

- wyroby gorczycowe takie jak materace z gorczycy - stosowane podczas rehabilitacji działają rozgrzewająco i przeciwbólowo na mięśnie, stawy. Wspomagają rozluźnianie rehabilitowanych mięśni, działają kojąco podczas ćwiczeń.

 

Kiedy należy wymienić materac gorczycowy i poduszkę z gorczycą?

 

    Prezentowane w naszym sklepie wyroby gorczycowe (takie jak materace z gorczycy lub poduszki gorczycowe) posiadają datę ważności - 2 lata, instrukcje użytkowania, ulotkę informacyjną, znak CE. Szyte są dopiero po złożeniu zamówienia, aby gorczyca biała była jak najświeższa. 

Po okresie 2 lat produkt gorczycowy należy wymienić na nowy, bo gorczyca nie wytwarza już biopola. Materace gorczycowe i poduszki z gorczycą oferowane w naszym sklepie internetowym są nowe, ze świeżej gorczycy pochodzącej z ostatnich zbiorów. Ziarenka gorczycy są wyselekcjonowane, oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń i dokładnie wysuszone. A wykorzystywana bawełna jest 100%, wytrzymała, gruba, posiada gęsty splot, co zwiększa jej odporność na rozciąganie. Nasze wyroby gorczycowe posiadają certyfikat CE. Kolorystyka pokrowców ecru, beżowy, szary - wysyłamy kolor pokrowca taki jaki jest obecnie dostępny.

   

Wybrany rozmiar materacy gorczycowych i poduszek należy zaznaczyć w okienku pod ceną produktu. W zestawach : materac + poduszka z gorczycą – taniej! Zapraszamy.