Materac gorczycowy i z łuską gryki różne rozmiary

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 289,00 zł

Gorczyca biała i grykja pochodzi z tegorocznych zbiorów 2023 i stanowi w 100% wypełnienia. Jest to komfortowy i praktyczny wyrób gorczycowy.

Materac z gorczycą i gryką jest naturalny i polski. 

Jest dostępny w różnych wymiarach w 60x200cm, 70x200cm, 80x200cm i 90x200cm, 100x200cm

 

     Połączenie gorczycy białej i łuski gryki w materacu jest połączeniem zalet obu tych produktów. Jakie są zalety materaca gorczycowego z łuską gryki? Materac gryczany z gorczycą posiada wiele korzyści, o to kilka z nich:

- to 2 produkty połączone w jeden, korzystamy zarówno z zalet materaca z gorczycy, jak i materaca z łuski gryczanej,

- poziome przeszycia, zapewniają, że wypełnienie nie przesuwa się podczas użytkowania,

- materac z gorczycą i łuską gryki jest naturalny – jego poszewka to gruba, o gęstym splocie, wytrzymała bawełna, która nie jest bielona oraz wypełnienie stanowi gorczyca biała i łuska gryczana,

- materac do spania zapinany jest na zamek - wzdłuż całej długości, co umożliwia regulację grubości materaca gryczano-gorczycowego, poprzez dosypywanie i odsypywanie wypełnienia. Możliwa jest także wymiana wypełnienia na nowe.

- materac gorczycowy z łuską gryki JEST BARDZO WYGODNY - idealnie dopasowuje się do kształtów anatomicznych kręgosłupa.

 

Dla kogo polecany jest materac z gorczycą i łuską gryki?

- fenomenem tego materaca gryczanego z gorczycą jest jego naturalne wypełnienie, które łączy w sobie zarówno zalety i korzyści, które są w materacu gorczycowym i materacu gryczanym, tj.:

- polecany jest dla wszystkich, którzy mają bóle pochodzenia reumatycznego, zwyrodnieniowe, stawów, artretyczne, gościowe, migrenowe, czy głowy. Bóle mięśni, kręgosłupa, polecany podczas rehabilitacji. Wspomaga w obniżaniu i łagodzeniu stanów lękowych.

- materac z gorczycą i łuską gryki jest świetnym izolatorem, chroni organizm przed szkodliwym działaniem żył i cieków wodnych.

- łuska gryki jest antyalergiczna, wspomaga swobodną cyrkulację powietrza w materacu do spania, co przyczynia się do komfortowego snu ( nie budzimy się zlani potem). Budowa muszelkowa łuski gryk jest sprężysta, co stanowi idealne podparcie dla kręgosłupa.

 

Komfortowy i spokojny sen na materacu gorczycowym z łuską gryki!

- dzięki zawartości łuski gryczanej prezentowany materac do spania, świetnie się sprawdza dla wszystkich osób które się pocą podczas spania. Budowa muszelkowata łuski gryki sprawia, że powietrze swobodnie cyrkuluje, zapewniając komfortowy i spokojny sen,

- wypełnienie materaca z gorczycą i łuską gryki dopasowuje się do pozycji osoby leżącej na nim. Nie powoduje on stałego nacisku na jedną partię ciała, działa przeciwodleżynowo, 

- podczas odpoczynku i leżenia na materacu gryczano – gorczycowym może swobodnie się zrelaksować i odpocząć,

- materac nie uwiera nas ponieważ dopasowuje się do anatomicznych kształtów,

- produkt jest polecany także dla alergików, nie rozwijają się w nim roztocza. Właściwości wypełnienia w materacu z gorczycy i łuski uniemożliwiają się rozmnażanie szkodliwej mikroflory, ponieważ łuska gryki zawiera dużo tanin. A taniny hamują rozwój i uniemożliwiają rozmnażanie się bardzo szkodliwych mikroorganizmów. Badania wykazały brak wzrostu : roztoczy, bakterii Gram(-), bakterii Gram (+).

 

Materac gorczycowy i z łuską gryki ma właściwości antystresowe!

   Zgodnie z opinią japońskich naukowców właściwości łuski gryczanej, która stanowi wypełnienia prezentowanego materaca z gorczycą i łuską gryczaną ma właściwości neutralizujące szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne. Dlatego też materac do spania z łuską i gorczycą w naturalny sposób zapewnia zdrowy, spokojny i komfortowy sen.

 

Jakie są wymiary prezentowanego materaca gorczycowego i gryczanego? Występuje on w wymiarach:

60cm długość i 200cm szerokość

70cm długość i 200cm szerokość

80cm długość i 200cm szerokość

90cm długość i 200cm szerokość

100cm długość i 200cm szerokość

Wybrany rozmiar należy zaznaczyć w okienku pod ceną towaru. Cena materaca do spania a także jego waga jest uzależniona od wielkości.

- ilość gorczycy białej stanowiący prócz łuski gryki - to 30% wagi materaca

- waga materaca  jest zależna od jego wielkości (do wybrania w okienku pod ceną towaru),

- wysokość materac około 5cm

- kolor klasyczny, ecru jak na zdjęciu,

- podana cena jest za materac bez poduszki,

- po złożeniu zamówienia materac jest szyty na indywidualne zamówienie - w celu zachowania świeżości produktu i jego zawartości. Nie leży w magazynie, jest robiony na bieżąco, aby zachować i zagwarantować jak najwyższą jego jakość.

Zapraszamy do zapoznania z całą ofertą naszych wyrobów, oraz zachęcamy do zaopatrzenia się także w poduszkę do spania (dostępne w naszej ofercie) poduszki do spania z łuską gryki, poduszki gorczycowe do spania, siedzenia, a także mieszane poduszki do spania gorczycowe i z łuską gryki.

 

Stwórz swój własny, wyjątkowy materac gorczycowy a my go dla Ciebie uszyjemy!

 

Opcje dodatkowe do materaców gryczano - gorczycowych umożliwiają stworzenie wyjątkowego i komfortowego materaca do spania odpowiadającego naszym potrzebom. Materace gorczycowe z łuską gryki można wzbogacić:

ziołami – lawendą, melisą

pokrowcem nieprzemakalnym, oddychającym – który zabezpieczy i ochroni nasz materac gorczycowy

Lawenda - działa uspokajająco i ułatwia zasypianie.

Zapach lawendy wpływa kojąco na układ nerwowy człowieka. Oznacza to, że związki aromatyczne zawarte w olejku lawendowym łagodzą skutki stresu, wyczerpania umysłowego, czy napięcia nerwowego. Ponadto mają działanie uspokajające i ułatwiają zasypianie. Suszone kwiaty lawendy umieszczone w produkcie pomagają zrelaksować się i spokojnie przespać całą noc. Do naszych produktów dokładamy tylko suszone kwiaty lawendy, a nie łodygi. Wystarczy zaznaczyć opcje znajdujące się pod ceną produktu, zapraszamy.

Melisa

Działanie uspokajające melisa zawdzięcza zawartemu w niej olejkowi eterycznemu. Napar z melisy łagodzi stany silnego zdenerwowania, nerwicenadmierne pobudzenie, a także problemy z zasypianiem. Olejek melisowy działa również rozkurczowo i rozluźniająco.

 

Pokrowiec nieprzemakalny , poszewka nieprzemakalna pełni funkcje ochronne, zabezpieczające produkt, jest oddychająca, paro-przepuszczalna.

- można ją zdejmować i prać w wysokich temp. do 95 stopni dotyczy koloru białego,

- jest nieprzemakalna, wodoodporna – chroni nasz materac przed wilgocią, zalaniem, zabrudzeniem, roztoczami, bakteriami, wirusami

- materiał jest oddychający, paroprzepuszczalny, co zapewnia i nie blokuje cyrkulacji powietrza,

- tkanina posiada Certyfikat Oeko - Tex Standard 100, jest bezpieczna dla ludzi, została przebadana

- jest wielokrotnego użytku,

- materiał jest przyjemny w dotyku, z 1 strony to miękka frotka a z drugiej membrana poliuretanowa

- występuje w 3 kolorach do wyboru: białym, beżowym, szarym