Materac gorczycowy / rehabilitacyjny - 180 x 70cm

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 180,00 zł

Materac gorczycowy, rehabilitacyjny - 180 x 70cm wypełniony gorczycą białą z ostatnich zbiorów,  już dostępny na Zdrowapolka.pl zapraszamy!

Zdrowy, spokojny i komfortowy sen tylko na materacu gorczycowym!


Materac gorczycowy jest wyrobem medycznym, naturalnym i polskim. Produkowany jest z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły. Cechuje go staranne wykonanie i świeża gorczyca biała, która pochodzi z ostatnich zbiorów. Materace gorczycowe szyte są na bieżąco, pod zamówienia klientów. Staramy się, aby nasze produkty były zawsze najwyższej jakości i posiadały jak najdłuższą datę ważności. Naszym celem jest zadowolony klient, który może cieszyć się długo z użytkowania proponowanych przez nas wyrobów gorczycowych. Materac gorczycowy wypełniony jest gorczycą białą, która wcześniej została bardzo dokładnie oczyszczona z wszelkich zabrudzeń oraz pyłów i starannie wyselekcjonowana. Płótno bawełniane jest w kolorze beżowym i posiada mocny, gęsty splot co podwyższa trwałość materaca. Liczne przeszycia w materacach gorczycowych wykonano wytrzymałymi nićmi, w odstępach około 5cm i wykonano je w celu, aby gorczyca nie przesuwała się podczas użytkowania. Produkty gorczycowe posiadają datę ważności, okres trwałości, numer serii i znak CE.


Materac gorczycowy ma udowodnione działanie zdrowotne!


Gorczyca biała, która jest wypełnieniem materaca gorczycowego posiada następujące właściwości: działa rozgrzewająco, pomaga w bólach zwyrodnieniowych, artretycznych, kręgosłupa, reumatycznych i stawów, a także pourazowych. Ma zbawienny wpływ podczas stanów migrenowych, menstruacyjnych i przy nerwobólach. Wspiera organizm i pomaga obniżyć objawy depresyjne, nerwicowe, lękowe. Ponadto spanie na materacach gorczycowych chroni nas przed szkodliwym działanie cieków i żył wodnych, co umożliwia spokojny, zdrowy i komfortowy sen. Pomaga wyregulować pole biologiczne człowieka, gdyż gorczyca biała posiada właściwości energetyczne o bardzo dużej mocy. Już od dawna wiadomo, że 1 ziarenko o średnicy 2mm wytwarza biopole o promieniowaniu około 100mm. Stanowi to niewątpliwie rekord spośród zbadanych do tej pory roślin i organizmów. Pole wytwarzane przez gorczycę białą zawartą w materacu gorczycowym, wyrównuje poziom ludzkiego biopola. Kiedy jest to ważne? Jest to bardzo istotne podczas procesów leczenia, ponieważ w obszarach narządów objętych stanem chorobowym występuje zanik naturalnego pola biologicznego, a jego wyrównanie sprawia, że człowiek szybciej wraca do zdrowia.


Zasady stosowania materaca gorczycowego są bardzo proste!


Materace gorczycowe pakowane są w karton lub w oryginalną folię, zawsze posiadają termin produkcji i datę ważności, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Po rozpakowaniu produktu należy go równomiernie rozłożyć na materacu, kanapie i przykryć prześcieradłem. Materac gorczycowy jest gotowy do użytkowania. Jest to wyrób naturalny, więc go nie pierzemy, dbamy aby ziarenka były suche, można go wietrzyć. Skład jest naturalny idealny dla alergików. Wymiary materaców gorczycowych 70x180cm, 60x150cm, 60x200cm, 80x200cm, 90x200cm, 100x200cm przeszycia co około 5 cm, kolor beżowy jak na zdjęciu. 

Materace gorczycowe pakowane są w karton lub w oryginalną folię, zawsze posiadają termin produkcji i datę ważności, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Po rozpakowaniu produktu należy go równomiernie rozłożyć na materacu, kanapie i przykryć prześcieradłem. Materac gorczycowy jest gotowy do użytkowania. Jest to wyrób naturalny, więc go nie pierzemy, dbamy aby ziarenka były suche, można go wietrzyć. Skład jest naturalny idealny dla alergików. Wymiary materaców gorczycowych 70x180cm, 60x150cm, 60x200cm, 80x200cm, 90x200cm, 100x200cm przeszycia co około 5 cm, kolor beżowy jak na zdjęciu. 

    Opcje dodatkowe do materaców gorczycowych umożliwiają stworzenie wyjątkowego i komfortowego materaca gorczycowego odpowiadającego naszym potrzebom. Materace gorczycowe można wzbogacić:

ziołami – lawendą, melisą

pokrowcem nieprzemakalnym, oddychającym – który zabaepieczy i ochroni nasz materac gorczycowy

Lawenda - działa uspokajająco i ułatwia zasypianie.

Zapach lawendy wpływa kojąco na układ nerwowy człowieka. Oznacza to, że związki aromatyczne zawarte w olejku lawendowym łagodzą skutki stresu, wyczerpania umysłowego, czy napięcia nerwowego. Ponadto mają działanie uspokajające i ułatwiają zasypianie. Suszone kwiaty lawendy umieszczone w produkcie pomagają zrelaksować się i spokojnie przespać całą noc. Do naszych produktów dokładamy tylko suszone kwiaty lawendy, a nie łodygi. Wystarczy zaznaczyć opcje znajdujące się pod ceną produktu, zapraszamy.

Melisa

Działanie uspokajające melisa zawdzięcza zawartemu w niej olejkowi eterycznemu. Napar z melisy łagodzi stany silnego zdenerwowania, nerwicenadmierne pobudzenie, a także problemy z zasypianiem. Olejek melisowy działa również rozkurczowo i rozluźniająco.

 

Pokrowiec nieprzemakalny , poszewka nieprzemakalna pełni funkcje ochronne, zabezpieczające produkt, jest oddychająca.

- można ją zdejmować i prać w wysokich temp. do 95 stopni dotyczy koloru białego,

- jest nieprzemakalna, wodoodporna – chroni nasz materac przed wilgocią, zalaniem, zabrudzeniem, roztoczami, bakteriami, wirusami

- materiał jest oddychający, paroprzepuszczalny, co zapewnia i nie blokuje cyrkulacji powietrza,

- tkanina posiada Certyfikat Oeko - Tex Standard 100, jest bezpieczna dla ludzi, została przebadana

- jest wielokrotnego użytku,

- mareriał jest przyjemny w dotyku, z 1 strony to miękka frotka a z drugiej membrana poliuretanowa

- występuje w 3 kolorach do wyboru: biały, beżowym, szarym

W zestawie materac gorczycowy i poduszka gorczycowa taniej. Poduszki gorczycowe do spania są w niższej cenie (dotyczy zestawów). Zapraszamy do zapoznania z ofertą, która jest pod okienkiem z ceną. Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej niższej ceny. W ofercie posiadamy także materace gorczycowe w innych rozmiarach. 

020asd