Materac piankowy gładki 198 x 90cm grubość 7 cm pianka miękka

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 209,00 zł

Materac piankowy gładki 

Wymiary
długość - 198cm
szerokość - 90cm


Materac można stosować jako podkład pod materac przeciwodleżynowy jeżowy lub zmiennociśnieniowy.

Płytę twardą minimum 10 cm grubości można używać w łóżkach z podnoszonym wezgłowiem, podnóżkiem.Materac piankowy gładki bez pokrowcaWymiary
długość - 198cm
szerokość - 90cm

grubość materaca 7cm

PIANKA MIĘKKA 1828


Materac można stosować jako podkład pod materac przeciwodleżynowy jeżowy lub zmiennociśnieniowy.

Płytę twardą minimum 10 cm grubości można używać w łóżkach z podnoszonym wezgłowiem, podnóżkiem.

 

Rodzaje materaców piankowych gładkich bez pokrowców

 

NAZWA ARTYKUŁU ROZMIAR TYP PIANKI
Płyta gładka (podkładowa) 198 x 90 x 7 cm 1828 - pianka miękka
Płyta gładka (podkładowa) 198 x 90 x 10 cm 1828 - pianka miękka
Płyta gładka (podkładowa) 198 x 90 x 10 cm 2538 - pianka twardaCena produktu zależy od grubości materaca lub rodzaju pianki.

Opcje 

- do wyboru bez pokrowca, z pokrowcem nieprzemakalnym, oddychającym.

Należy zaznaczyć pod okienkiem 

Posiada zamek wszyty na trzech bokach, dlatego bardzo łatwo można go założyć na materac. Pokrowiec na materac uszyty jest z tkaniny nieprzemakalnej, która jest paro-przepuszczalna (umożliwia wentylację powietrza). Wysoka przepuszczalność pary wodnej umożliwia wymianę klimatyczną pomiędzy materacem a atmosferą pokoju dzięki czemu ciepłota ciała może być lepiej przewodzona i można zapobiec powstawaniu przykrego potu. Można ją prać i dezynfekować odpowiednimi środkami. Jej wodoszczelność polega na tym, że po rozlaniu jakichkolwiek płynów materac nie ulegnie zamoczeniu. Ponadto produkt ten pełni funkcję ochronną przed zabrudzeniem, stanowi barierę ochroną przed wirusami i bakteriami. Jest wyrobem medycznym, nr wpisu do rejestru wyrobów medycznych: PL/DR011325. Pokrowiec na materac wykonany jest z trwałego i jednocześnie miękkiego materiału, który nie marszczy się ani nie szeleści przy poruszaniu się podczas snu. Ponadto jest to materiał bakterio-odporny i chroniący przed rozwojem pleśni, nie przepuszcza roztoczy, kurzu, co jest istotne jeśli chodzi o higienę łóżka.

Pokrowiec na materac jest trwały i wielokrotnego użytku!

Powszechnie stosowany jest w domach jako ochrona materaca  dla dzieci i dorosłych, jak również w placówkach służby zdrowia, ośrodkach pomocy społecznej, pensjonatach, hotelach, motelach, pensjonatach, sanatoriach, szpitalach, hospicjach. Jakie są zasady konserwacji pokrowca na materacnieprzemakalnego? Należy prać w temperaturze max 95 stop , nie prasować, zaleca się suszenie w stanie rozłożonym, nie czyścić chemicznie, dezynfekcja alkohol etylowy 70%, nie stosować środków zawierających chlor. Tkanina pokrowca to DZIANINA POLIESTROWO / POLIURETANOWA , GRAMATURA OK. 160G/M2, KURCZLIWOŚĆ 4%.

020asd