Opaska bursztynowa na czoło z gorczycą

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 54,00 zł

Gorczyca biała pochodzi z tegorocznych zbiorów 2023 i stanowi w 100% wypełnienia. Jest to komfortowy i praktyczny wyrób gorczycowy.

Opaska bursztynowa na czoło z gorczycą białą jest naturalna.

 

Skład szerokiej opaski na czoło jest w 100% naturalny.

- Bursztyn Bałtycki

- gorczyca - pochodząca z ostatnich zbiorów 

- bawełna w 100% o gęstym grubym splocie, wytrzymała

- regulacja za pomocą rzepów

- wymiary prezentowanej opaski na czoło z bursztynem i gorczycą - długość 60cm, szerokość 12cm

 

Gorczyca pomaga łagodzić bóle głowy, migrenowe, uszu, zatok. Działa rozluźniająco, stosowana jest także w obniżaniu lęków, stresu. 

Bursztyn

- w starożytności bursztyn uważany był za lek na wiele chorób. Obecnie właściwości lecznicze bursztynu znalazły naukowe potwierdzenie. Współczesna medycyna doceniła właściwości lecznicze tego minerału, które wynikają m.in. ze składu chemicznego i obecności ładunków ujemnych powstających zgodnie z prawami fizyki w czasie tarcia. Profesor H. A. Krebs udowodnił, że kwas bursztynowy znajdujący się w każdej komórce żywego organizmu jest jednym z podstawowych składników cylku Krebsa, który odpowiedzialny jest za produkcję energii. Teoria Krebsa wyjaśnia molekularne podstawy części własności leczniczych bursztynu.

- kwas bursztynowy (zwany w wielu naukowych publikacjach jako – substancja witalności i życia) wpływa na poziom energii, siłę i witalność komórek, na poprawne funkcjonowanie całego organizmu i jego zdrowie.

- kwas bursztynowy jest środkiem przeciwzapalnym, antytoksycznym, wpływa na regulację pracy nerek, jelit, łagodzi schorzenia układu oddechowego, astmę.

- bursztyn jest powszechnie stosowany na bóle reumatyczne, stawów, migrenowe, bóle głowy, gardła, tarczycy, na problemy astmatyczne, górnych drogi oddechowe, bóle mięśni, zmęczenie i stres.

- z medycyny ludowej – dowiadujemy się, że kawałek nieoszlifowanego bursztynu przyłożony w okolice splotu słonecznego stabilizuje pracę serca, układu krążenia i śledziony. A specjaliści od medycyny naturalnej - zalecają, by przy sercowych dolegliwościach włożyć kawałeczki bursztynu do kieszeni koszuli. Natomiast przy zaburzeniach pracy tarczycy - można nosić bursztyn na szyi (podobnie przy astmie, bronchicie, zapaleniu migdałków, czy bólach zębów).

 

 

Opaska bursztynowa na czoło z gorczycą