Opaska gorczycowa na łokieć i bark produkt naturalny

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 79,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Zapomnij o bólu ręki z opaską gorczycową na łokieć i bark!

Opaska gorczycowa na łokieć i bark jest kompleksowa, ponieważ jest długa – tak jak rękaw i działa na dużą powierzchnię ciała poczynając od barku, poprzez łokieć do nadgarstka. Polecany dla osób, których boli cała kończyna górna, działa jak okład termiczny. Rozgrzewa i rozluźnia mięśnie, stawy, dlatego jest tak chętnie używana podczas rehabilitacji, czy ćwiczeń. Polecana w przypadkach wystąpienia reumatyzmu, artretyzmu, gośćca, bóli pourazowych a także nerwobóli. Działa naturalnie, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Może być stosowana jako uzupełnienie dotychczasowego leczenia lub profilaktycznie. Opaska gorczycowa na łokieć i bark jest bardzo prosta w zakładaniu. Reguluje się ją za pomocą rzepów, pasków i gumek. Idealnie pasuje zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jej główne zalety to: do produkcji zastosowano gorczycę białą, która  pochodzi z ostatnich zbiorów. Bawełna z której uszyto pas na łokieć i bark ma gruby, gęsty splot. Liczne przeszycia pasa na rękę wykonane z wytrzymałych nici zapobiegają przesuwaniu się gorczycy podczas noszenia.

 

Opaską gorczycową na łokieć i bark jest komfortowa!

Rozmiar pasa na łokieć i bark jest uniwersalny, posiada regulację - gumki i pasy z rzepami, które umożliwiają regulację i dopasowanie opaski do każdej ręki. Dodatkowo opaska posiada zabezpieczenia w postaci pasów zapinanych na rzepy, które zapobiegają zsuwaniu się opaski z ręki. Produkt pakowany jest po 1 sztuce . Wyrób ten swoją budową przypomina rękaw, umożliwia on pomoc osobom, które jednocześnie borykają się z bólami barku, łokcia i nadgarstka. Produkt pakowany w zaplombowane opakowanie z CE i datą ważności. Opaska jest uniwersalna i można być stosowana zarówno na prawą i lewą rękę.  Zastosowanie opaski gorczycowej na łokieć i bark : opaska to środek przeciwdziałający bólom mięśniowym, reumatycznym następujących miejsc: barku, łokcia, nadgarstka. SPOSÓB UŻYCIA: opaskę w kształcie rękawa nałożyć na ramię i przymocować regulowanymi zapięciami. SKŁAD:
nasiona gorczycy białej, płótno bawełniane - wysyłamy w kolorze, który jest aktualnie dostępny na magazynie.
Kolorystyka opaski jest różna, ponieważ materiał użyty do produkcji występuje w różnych barwach i kolorystyce.