Papierki lakmusowe 100szt PH 5,5-9 dwupolowe

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
    Czas realizacji: 0
  • szt.
  • 29,50 zł
  • Niedostępny

Papierki lakmusowe 100szt PH 5,5-9 dwupolowe to bardzo dokładny pomiar. Dołączona skala porównawcza oraz tabelki do wpisywania wyników, zapraszamy.

 

Papierki lakmusowe PH 5,5-9 dwupolowe wykonują bardzo dokładny pomiar!

Są w postaci pasków lakmusowych dwupolowych ze skalą pH od 5,5 do 9. W zestawie znajdują się papierki lakmusowe ze skalą porównawczą do odczytywania wyników. Ponadto dołączona jest także instrukcja – jak badać ph moczu oraz tabele do wpisywania wyników. Prezentowane testy paskowe mogą służy m.in. do badania moczu. Umożliwiają dokonanie badania na podstawie którego można określić, czy nasz organizm jest zakwaszony, czy nie. Instrukcja załączona do opakowania pasków ph opisuje dokładnie stopnie zakwaszenia oraz omówione są również diagramy pierwszego stopnia, drugiego, trzeciego oraz diagram dla stale zasadowego PH. Dokładnie opisano także jak wpisywać pomiary, jak je interpretować oraz kiedy należy je przeprowadzać. Papierki lakmusowe PH 5,5-9 dwupolowe są bardzo wygodne w użytkowaniu, ponieważ każdy pasek jest oddzielny, nie trzeba go odrywać, czy wydzierać. Zawiera dwa pola które umożliwiają wykonanie bardzo dokładnych pomiarów. Proste w użyciu paski lakmusowe umożliwiają nieskomplikowane przeprowadzanie pomiarów w domu. Bez problemu i chodzenia po labolatoriach.

 

Papierki lakmusowe PH 5,5-9 dwupolowe są wygodne i w niskiej cenie!

 Jak przeprowadzić pomiary z użyciem papierków lakmusowych? Należy postępować zgodnie z poniższymi krokami: - Papierek należy wyjąć z opakowania i zwilżyć go płynem 
np. moczem (ze środkowego strumienia, czyli nie na samym początku i końcu oddawania moczu.) - Papierek zmieni kolor, który należy znaleźć na skali dołączonej do produktu.
- Pomiar wykonuje się zanim papierek wyschnie. - Aby osiągnąć w miarę dokładne wyniki - np. przy badaniu moczu -  pomiary należy robić 2-3 razy dziennie przez min 6 dni. - Wyniki można wpisywać do tabeli, co pozwoli nam na rysowanie krzywej pomiarów.
Zapraszamy do zapoznania z szeroką i korzystną ofertą papierków lakmusowych w naszym sklepie.