Pas bursztynowy na kręgosłup lędźwiowy szeroki

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 109,99 zł 95,00 zł

Pas bursztynowy na kręgosłup lędźwiowy szeroki polecany na bóle bioder, kręgosłupa, krzyża, na korzonki. Posiada gorczycę białą ze zbiorów 2020.

Pas bursztynowy na kręgosłup lędźwiowy szeroki jest stosowany na bóle kręgosłupa, kości ogonowej, bioder, na korzonki i krzyże.

Bursztyn Bałtycki zwiększa lecznicze działanie gorczycy białej.

 

Szeroki pas na kręgosłup zawiera:

- Bursztyn Bałtycki - ekologiczny, naturalny, nie podddany obróbce w tym termicznej

- Gorczycę białą - z tegorocznych zbiorów, dokładnie oczyszczoną

- bawełnę 100% (surówka bawełniana nie barwiona)

Bursztyn Bałtycki umieszczany jest osobno w co 4 komorze pasa na kręgosłup. Pas jest bardzo szeroki wynosi 30cm a jego długość to 50cm. Dodatkowo posiada pasy do zapinania (120cm) na klamerkę z regulacją co umożliwia szybkie, i proste dopasowanie produktu do naszych kształtów anatomicznych. 

 

- w starożytności bursztyn uważany był za lek na wiele chorób. Obecnie właściwości lecznicze bursztynu znalazły naukowe potwierdzenie. Współczesna medycyna doceniła właściwości lecznicze tego minerału, które wynikają m.in. ze składu chemicznego i obecności ładunków ujemnych powstających zgodnie z prawami fizyki w czasie tarcia. Profesor H. A. Krebs udowodnił, że kwas bursztynowy znajdujący się w każdej komórce żywego organizmu jest jednym z podstawowych składników cylku Krebsa, który odpowiedziałny jest za produkcję energii. Teoria Krebsa wyjaśnia molekularne podstawy części własności leczniczych bursztynu.

- kwas bursztynowy (zwany w wielu naukowych publikacjach jako – substancja witalności i życia) wpływa na poziom energii, siłę i witalność komórek, na poprawne funkcjonowanie całego organizmu i jego zdrowie.

- kwas bursztynowy jest środkiem przeciwzapalnym, antytoksycznym, wpływa na regulację pracy nerek, jelit, łagodzi schorzenia układu oddechowego, astmę.

- bursztyn jest powszechnie stosowany na bóle reumatyczne, stawów, migrenowe, bóle głowy, gardła, tarczycy, na problemy astmatyczne, górnych drogi oddechowe, bóle mięśni, zmęczenie i stres.

- z medycyny ludowej – dowiadujemy się, że kawałek nieoszlifowanego bursztynu przyłożony w okolice splotu słonecznego stabilizuje pracę serca, układu krążenia i śledziony. A specjaliści od medycyny naturalnej - zalecają, by przy sercowych dolegliwościach włożyć kawałeczki bursztynu do kieszeni koszuli. Natomiast przy zaburzeniach pracy tarczycy - można nosić bursztyn na szyi (podobnie przy astmie, bronchicie, zapaleniu migdałków, czy bólach zębów).

 

Gorczyca biała stanowiąca wypełnienie poduszki z bursztynem

- pochodzi ze zbiorów tegorocznych 2020 – okres działania naszych wyrobów gorczycowych, także poduszek z bursztynem jest długie, wynosi 2 lata

- gorczyca została poddana procesowi czyszczenia przed wypełnieniem poduszek bursztynowych, z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń,

- biała gorczyca została starannie wyselekcjonowana,

- stanowi środkowe wypełnienie poduszki, jej ilość jest zależna od wielkości poduszki

- jest naturalna

Bawełna 100% stanowi poszewkę do poduszki bursztynowej z gorczycą

- jest naturalna,

- posiada wytrzymały splot, gęsto tkany

Jakie jest działanie pasa bursztynowego z gorczycą?

Bursztyn Bałtycki zwiększa lecznicze działanie gorczycy białej.

- gorczyca biała stanowiąca wypełnienie jest wykorzystywana w medycynie naturalnej,

- jest stosowana pomocniczo w bólach: reumatycznych, zwyrodnieniowych, stawów, pourazowych, mięśniowych, migrenach, nerwobólach, bólach głowy, zatok, uszu,

- obniża stany depresyjne, nerwice, czy napięcia mięśni

- gorczyca biała ma właściwości energetyczne, ponieważ emituje promieniowanie bioenergoterapeutyczne o dużej mocy. Jedno jej ziarenko o średnicy 2 mm wytwarza biopole o promieniowaniu około 10cm. Promieniowanie to ma pozytywny wpław na organizm ludzki, ponieważ wyrównuje poziom ludzkiego biopola. Śpiąc na poduszce czy materacu gorczycowym lub używając pasa wypełnionego gorczycą jesteśmy w naturalny sposób zasilani bioenergią. Regulacja biopola przyczynia się do produkcji zdrowych komórek, przez co jest istotnym elementem wspomagającym procesy leczenia.