Pas gorczycowy długi z gryką na kręgosłup

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 45,00 zł

Gorczyca biała i gryka pochodzi z tegorocznych zbiorów 2023 i stanowi w 100% wypełnienie prezentowanego pasa. Jest to komfortowy i praktyczny wyrób gorczycowy. 

Pas gorczycowy długi z gryką na kręgosłup jest w 100% naturalny.

 

    Zyskaj moc działania zarówno gorczycy białej jak i łuski gryki w jednym produkcie - pasie na kręgosłup.

- działanie rozgrzewające

Prezentowany pas rozgrzeje Twój obolały, spięty kręgosłup, pomoże Ci odprężyć się i zrelaksować w naturalny sposób.

- pomoc w bólach różnego pochodzenia

Jeżeli borykasz się z bólami mięśniowymi, reumatycznymi, pourazowymi kręgosłupa wypróbuj nasz pas na kręgosłup - gorczyca biała wytwarza silne pole biologiczne. Łuska gryki neutralizuje szkodliwe promieniowanie elektro-magnetyczne i jest świetnym odpromiennikiem. 

- masaż kręgosłupa

Pas ten zapewni Ci łagodny, relaksujący i subtelny masaż kręgosłupa. Jego wypełnienie (gorczyca biała i gryka) przemieszczając się podczas noszenia, lekko pobudza ukrwienie naszego ciała, co wpływa na lepsze ukrwienie tkanek w obrębie kręgosłupa.

- wygodne zastosowanie

- Pas możesz nosić wszędzie - w domu, na spacerze, podczas zakupów - i wykonywać inne czynności jednocześnie. pomaga to zaoszczędzić czas, gdyż nie musimy być unieruchomieni podczas jego działania. 

- optymalna długość pasa

Tylko jeden produkt, a działa na cały kręgosłup - od szyi, poprzez kark, odcinek piersiowy, lędźwiowy aż do kości ogonowej. Prezentowany pas na kręgosłup ma długość aż 60cm. 

- uniwersalny rozmiar

Może być stosowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Pas w łatwy i prosty sposób jest regulowany co nie sprawia żadnych trudności. 

- pas jest tani w użytkowaniu

Termin ważności pasa na kręgosłup to aż 2 lata. Gorczyca biała pochodzi z ostatnich zbiorów i jest świeża. Na bieżąco zapewniamy dostawy tego surowca. Łuska z gryki jest sucha, niepołamana i starannie oczyszczona. Dbamy o jak najwyższy standard naszych wyrobów. Rozkładając koszt pasa na 2 lata to tylko 0,07 groszy na 1 dzień. Wybór tego produktu jest rozsądną inwestycją w zdrowie. 

- 100% naturalny skład

Wypełnienie stanowi - gorczyca biała i łuska gryki. Pokrowiec to 100% bawełna.

Wymiary długość 60cm, szerokość 20cm

Pas gorczycowy długi z gryką na kręgosłup