Pas gorczycowy lędźwiowo - krzyżowy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 79,90 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Pas gorczycowy lędźwiowo–krzyżowy to wypełniony jest gorczycą białą!

Bóle pleców i kręgosłupa to problem, który dotyka coraz większą liczbę populacji. Z tym schorzeniem mają problemy już coraz młodsze osoby. Jak złagodzić doskwierający ból? Co robić? - gdy będziemy musieli zmierzyć się z tym problemem? Pomóc może nam sprawdzony już od wielu lat pas gorczycowy lędźwiowo–krzyżowy. Gorczyca biała posiada właściwości rozgrzewające, działa rozluźniająco na mięśnie, co wpływa pozytywnie podczas procesów leczniczych i ćwiczeń. Pas z gorczycą pomocny jest w bólach artretycznych, pourazowych, reumatycznych, stawów, mięśniowych, przy schorzeniach kręgosłupa i odcinka lędźwiowego. To bezinwazyjny sposób na ból kręgosłupa i odcinka lędźwiowego. Jest w 100% naturalny i jego atrakcyjna, przystępna cena sprawia, że koszt całej terapii jest niski. Pas gorczycowy lędźwiowo-krzyżowy działa bezpiecznie oraz zewnętrznie, nie obciąża żołądka i wątroby, dlatego jest chętnie wybierany przez wielu klientów.

 

Pas gorczycowy lędźwiowo-krzyżowy w sklepie Zdrowapolka.pl

Pas gorczycowy lędźwiowo-krzyżowy to wyrób naturalny, produkcji polskiej. Długość pasa z wypełnieniem to 90cm, plus taśmy mocujące z rzepami ok.60 cm z regulacją mocowania. Do produkcji produktu użyto gorczycę białą pochodzącą z ostatnich zbiorów. Wyrób jest 100% naturalny jego skład to nasiona gorczycy białej, płótno bawełniane (kolor pokrowca uzależniony jest od tego jaki znajduje się w magazynie). Bawełna jest mocna i wytrzymała, posiada gęsty, gruby splot co podnosi jakość produktu. Produkt ten posiada liczne przeszycia, które zabezpieczają gorczycę przed przemieszczaniem się podczas użytkowania. Pas gorczycowy lędźwiowo–krzyżowy można nosić wykonując inne czynności. Przed procesem produkcji wyrobu gorczyca biała, która stanowi wypełnienie została starannie oczyszczona z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń. Następnie poddano ją procesowi selekcji i suszenia. Dbając o najwyższe standardy naszych wyrobów, używane są do produkcji tylko sprawdzone i najlepszej klasy produkty, które oferujemy w przystępnych cenach. Aby wyroby były świeże, szyte są na bieżąco i płótno bawełniane może być innego koloru niż na zdjęciu. Dbajmy o swój kręgosłup przez całe życie! Zapraszamy do zapoznania z ofertą i kontaktu z naszymi doradcami.

Zespół Zdrowapolka.pl