Pas gorczycowy na kręgosłup produkt naturalny

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 45,00 zł 39,90 zł

Pas gorczycowy na kręgosłup produkt  polski, naturalny. Gorczyca biała jest z tegorocznych zbiorów 2022. Jesteśmy producentem wyrobów gorczycowych. 

Zdrowy kręgosłup i życie bez bólu - tylko z pasem gorczycowym na kręgosłup!

Wypełnienie pasa - gorczyca biała.

Otrzymujemy wiele listów i maili od klientów z podziękowaniem, za tak wspaniały produkt jakim jest pas gorczycowy na kręgosłup. Wyrób ten pomógł już wielu osobom w walce z bólem kręgosłupa, lędźwi, kości ogonowej i bioder. Posiada właściwości rozgrzewające, rozluźniające mięśnie. Pomaga w bólach zwyrodnieniowych, stawów, reumatycznych, pourazowych czy artretycznych. Dzięki wytwarzaniu promieniowania przez nasiona gorczycy i uzupełnianiu naturalnego biopola człowieka, pomaga także w stanach lękowych, depresji i nerwobólach. Pas gorczycowy na kręgosłup wypełniony jest gorczycą biała pochodzącą z ostatnich zbiorów. To produkt w 100% naturalny i produkowany w Polsce. Jego zaletą jest to, że można go nosić podczas wykonywania innych czynności. Posiada paski z możliwością regulacji, co umożliwia dopasowanie wyrobu do cech anatomicznych użytkownika. Ponadto produkt jest bardzo długi co widać na zdjęciu umieszczonym powyżej i ściśle przylega od karku do kości ogonowej. Umieszczony jest w zaplombowanym opakowaniu po jednej sztuce, z instrukcją i opisem. Posiada również datę produkcji, serię oraz termin ważności produktu (gwarancja działanie wyrobu) – co wyróżnia nas spośród konkurencji.

 

Świeża gorczyca biała w pasach gorczycowych na kręgosłup!

Pas gorczycowy na kręgosłup działa przeciwbólowo i pozytywnie na nasz organizm, tylko w okresie, który jest podany na opakowaniu - termin ważności wyrobu. Po upływie tego okresu, produkt należy wymienić na nowy. W ofercie naszego sklepu umieszczamy tylko wyroby najwyższej jakości, ze świeżą gorczycą pochodzącą z ostatnich zbiorów. Co gwarantuje naszym klientom długotrwały okres użytkowania i niską cenę terapii wyrobami gorczycowymi. Nasze produkty cechuje: grube o gęstym splocie płótno bawełniane, starannie i bardzo dokładnie przeszyte mocnymi nićmi. Liczne przeszycia produktu zapewniają, że gorczyca biała nie będzie przemieszczać się podczas użytkowania. Pas gorczycowy na kręgosłup wypełniony jest gorczycą, która wcześniej została oczyszczona i dokładnie wysuszona. Poddaną ją także, starannemu procesowi selekcji, aby wybrać tylko najlepsze nasiona. Oprócz omawianego modelu produktu z gorczycy, klienci chętnie kupują poduszki oraz materace gorczycowe, które umożliwiają działanie gorczycy również w nocy podczas snu.

 

Jaki jest skład pasa gorczycowego na kręgosłup?
Skład to: nasiona gorczycy białej, płótno bawełniane. Wysyłamy kolor pokrowca, taki jaki jest obecnie dostępny na magazynie.

Jakie są zalecenia do stosowania pasa z gorczycy na kręgosłup?

Nie prać produktu, nie dopuścić do zamoczenia i zawilgocenia , dbać aby nasiona gorczycy białej były suche. Wyrób do indywidualnego stosowania.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów gorczycowych.

Zespół Zdrowapolka.pl