Pas gorczycowy na kręgosłup produkt naturalny

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 39,90 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Wypełnienie pasa na kręgosłup to gorczyca biała.

 

    Pas gorczycowy na kręgosłup posiada właściwości rozgrzewające, rozluźniające mięśnie. Pomaga w bólach zwyrodnieniowych, stawów, reumatycznych, pourazowych czy artretycznych. Dzięki wytwarzaniu promieniowania przez nasiona gorczycy i uzupełnianiu naturalnego biopola człowieka, pomaga także w stanach lękowych, depresji i nerwobólach. Pas gorczycowy na kręgosłup wypełniony jest gorczycą biała pochodzącą z ostatnich zbiorów. To produkt w 100% naturalny i produkowany w Polsce. Jego zaletą jest to, że można go nosić podczas wykonywania innych czynności. Posiada paski z możliwością regulacji, co umożliwia dopasowanie wyrobu do cech anatomicznych użytkownika. Ponadto produkt jest bardzo długi co widać na zdjęciu umieszczonym powyżej i ściśle przylega od karku do kości ogonowej. 

 

Świeża gorczyca biała w pasach gorczycowych na kręgosłup!

  W ofercie naszego sklepu umieszczamy tylko wyroby najwyższej jakości, ze świeżą gorczycą pochodzącą z ostatnich zbiorów. Co gwarantuje naszym klientom długotrwały okres użytkowania i niską cenę terapii wyrobami gorczycowymi. Nasze produkty cechuje: grube o gęstym splocie płótno bawełniane, starannie i bardzo dokładnie przeszyte mocnymi nićmi. Liczne przeszycia produktu zapewniają, że gorczyca biała nie będzie przemieszczać się podczas użytkowania. Pas gorczycowy na kręgosłup wypełniony jest gorczycą, która wcześniej została oczyszczona i dokładnie wysuszona. Poddaną ją także, starannemu procesowi selekcji, aby wybrać tylko najlepsze nasiona. Oprócz omawianego modelu produktu z gorczycy, klienci chętnie kupują poduszki oraz materace gorczycowe, które umożliwiają działanie gorczycy również w nocy podczas snu.

 

Jaki jest skład pasa gorczycowego na kręgosłup?
Skład to: nasiona gorczycy białej, płótno bawełniane. Wysyłamy kolor pokrowca, taki jaki jest obecnie dostępny na magazynie.

Jakie są zalecenia do stosowania pasa z gorczycy na kręgosłup?

Nie prać produktu, nie dopuścić do zamoczenia i zawilgocenia , dbać aby nasiona gorczycy białej były suche. Wyrób do indywidualnego stosowania.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów gorczycowych.

Zespół Zdrowapolka.pl