Pas gorczycowy na nadgarstek z możliwością regulacji

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 29,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Pas gorczycowy na nadgarstek pomaga w bólach ręki!

Gorczyca biała stanowi w 100% wypełnienie produktu.

Pomaga w bólach różnego pochodzenia takich jak: reumatycznych, stawów, mięśniowych, pourazowych, artretycznych. Gorczyca biała zawarta w produkcie rozgrzewa i działa rozluźniająco. Pomaga podczas rehabilitacji i ćwiczeniach. Produkt naturalny, bezinwazyjny, zewnętrznie działający, nie obciąża organów wewnętrznych jak środki doustne. Po założeniu wyrobu można wykonywać inne czynności, ponieważ pas nie ogranicza i nie krępuje. Prosto go założyć i dopasować do wielkości ręki za pomocą wytrzymałych rzepów. Do produkcji pasa na nadgarstek użyto gorczycy białej, starannie wyselekcjonowanej i oczyszczonej. Materiał jest wytrzymały i posiada gruby i gęsty splot podnosząc wytrzymałość produktu. Przeszycia pasa na nadgarstek zapobiegają przesuwaniu się gorczycy podczas użytkowania. Pas gorczycowy na nadgarstek jest wykonany z dbałością o detale. Kolor płótna bawełnianego to beżowy, jest to produkt polski. Gorczyca biała pochodzi z ostatnich zbiorów (świeża) jest oczyszczona i wyselekcjonowana.

 

Pas gorczycowy na nadgarstek jest skuteczny i sprawdzony!

Używany od wielu lat, stosowany przez starożytnych Sumerów. Jest używany w medycynie naturalnej. Bezpieczny, zewnętrznie i korzystnie działający poprzez promieniowanie z nasion gorczycy na organizm ludzki. Jakie są wymiary pasa gorczycowego na nadgarstek? Wymiary produktu: długość 17cm, szerokość 26cm, zapinany na rzep. Jak należy stosować pas gorczycowy na nadgarstek? - nałożyć pas i przymocować regulowanym zapięciem. Jaki jest skład pasa gorczycowego na nadgarstek? - nasiona gorczycy białej, płótno bawełniane kolor biało - beżowy.  Przeszycia w pasie są co 1 cm, tak jak widać na zdjęciu, co zwiększa komfort korzystania z produktu, ponieważ gorczyca nie przesuwa się podczas noszenia.
Receptą na bóle nadgarstka i ręki są - pasy gorczycowe na nadgarstek! Wybierz nasze wyroby, ponieważ są dostępne na rynku od wielu lat, posiadają termin ważności produktu (około dwóch lat) i datę produkcji, a gorczyca biała jest świeża.

Zapraszamy zespół Zdrowapolka.pl