pij i chudnij ziołowa mieszanka Klimuszki 15 buteleczek

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Zioła Ojca Klimuszki
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 177,00 zł

Zioła Ojca Klimuszki - pij i chudnij to ziołowa mieszanka składająca się z zestawu aż 15 sztuk buteleczek, zapraszamy duży wybór.

PIJ I CHUDNIJ 12-krotnie skondensowana mieszanka
100 ml X 15 szt buteleczek
Suplement diety


 

Składniki produktu mogą przeciwdziałać takim objawom jak:
• zaparcia,
• wzdęcia,
• zmniejszone wydzielanie soków trawiennych, 
które często towarzyszą nadwadze i / lub otyłości wynikającej z zaburzeń metabolicznych, nieracjonalnego odżywiania się, braku ruchu.

Należą do grupy bezpiecznych, nie stanowią dla człowieka zagrożenia toksycznością i nie zawierają składników szkodliwych dla zdrowia 

Forma preparatu

Forma gotowego napoju, 12-krotnie skondensowana mieszanina naturalnych ziół i owoców - dla koneserów natury, zioła suszone, odpowiednio rozdrobnione, przygotowane jako gotowe do wypicia w formie napoju, dosłodzone fruktozą (przyjazne dla cukrzyków).

 

Dozowanie

Jest bardzo proste w użyciu - z buteleczki wystarczy wypić jeden łyk napoju (ok. 15 ml ), który stanowi odpowiednik zaparzonych ziół (1,5 g) jako jednej dawki przed posiłkiem. Trzy takie dawki (czyli ok. 50 ml) odpowiadają dawce dobowej (w przeliczeniu na ok.4,5 g ziół sypkich).

 
Preparat nie jest w żaden technologiczny sposób oczyszczany (klarowany). Jest to jego właściwy wygląd i forma do spożycia. W związku z powyższym, przed każdym użyciem, należy energicznie wstrząsnąć buteleczką.

Osad na dnie opakowania zawiera naturalną tkankę owocową i ziołową. Podnosi on wartość prozdrowotną i odżywczą preparatu.

składniki PIJ I CHUDNIJ

wyciągi wodne z : nasion lnu. korzenia z zielem mniszka lekarskiego, owocni fasoli, korzenia lubczyka, ziela skrzypu polnego, ziela krwawnika, kwiatu hibiskusa.


Sposób użycia:
Nie przekraczać dawki 50 ml napoju w ciągu doby. Stosować 15 ml (1 łyk) 20-25 minut przed śniadaniem, 30 ml (2 łyki) i przed obiadem oraz 15 ml (1 łyk) przed kolacją.

Przeciwwskazania:
Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zawartość:
Opakowanie zawiera 15szt butelek . 
Suplement diety. Opinia UM w Poznaniu.