Plastry Oczyszczające KINOKI DETOX GOLD 10szt

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: ASD012
 • Dostępność: Brak
 • szt.
 • 24,99 zł
 • Niedostępny

oCZYSZCZANIE ORGANIZMU Z TOKSYN

Kinoki Detox Gold to plastry naturalnie oczyszczające organizm z toksyn.

Plastry Kinoki Detox Gold działają miejscowo na skórę. Efekt ich działania to wynik połączenia starannie dobranych składników naturalnych.

 • wspomagają naturalne oczyszczanie organizmu z toksyn
 • zmniejszają i niwelują uporczywe migreny
 • zwalczają uczucie chronicznego zmęczenia
 • wspomagają metabolizm oraz działanie układu krążenia
 • działają gdy śpisz, wpływając na Twoją koncentrację za dnia


Plastry Kinoki Detox Gold Bio-Formuła to rewolucyjna metoda oczyszczania organizmu z toksyn podczas snu. 

Działanie plastrów Kinoki Detox Gold opiera się na refleksologii i akupresurze.Tylko naturalne składniki - Wszystkie składniki Plastrów Kinoki Detox Gold są w 100 % naturalne.Nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego.

 • Turmalin - naturalne źródło jonów ujemnych. Ten półszlachetny kamień powoduje emisję promieniowania podczerwonego, co korzystnie wpływa na krążenie krwi. Turmalin wzmacnia system immunologiczny. Neutralizuje szkodliwe działanie toksyn w organizmie. Rozszerza pory w skórze stopy, pomagając w naturalny sposób pozbyć się toksyn.
 • Ocet bambusowy - naturalnie przetworzone składniki drzewa bambusowego mają wyjątkową zdolność pochłaniania toksyn przez skórę.  Ocet destyluje się przez 2 lata – dopiero wtedy ma on satysfakcjonującą jakość. W medycynie chińskiej często stosuje się go w łagodzeniu stanów zapalnych skóry.
 • Ocet drzewny - ma właściwości oczyszczające i detoksykujące. Wchłania i redukuje toksyny, dodatkowo poprawiając krążenie krwi. Może to przynieść ulgę w stanach znużenia,  osłabienia, bólach głowy, podwójnym widzeniu, artretyzmie i nieprawidłowym ciśnieniu krwi.
 • Liść loquat - to często stosowany środek w medycynie orientalnej. Stosuje się go m.in. w leczeniu egzemy i czyraków skóry, ze względu na jego czynne działanie odtruwające oraz przeciwzapalne.
 • Dokudami - ta roślina, posiadająca zdolność neutralizowania wolnych rodników, niezwykle szkodliwych dla organizmu, nazywana bywa „królem medycyny ludowej”. W krajach azjatyckich używana jest ona od czasów starożytnych. Działa przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
 • Chitosan - zawieraja włókna chitynowe, posiada właściwości żelujące – tworzy naturalną błonę, chroniącą skórę przed zanieczyszczeniami. Błona ta wyłapuje wiele związków, m.in. metale ciężkie i szkodliwe azotany.
 • Witamina C - pochodzenia naturalnego, to antyoksydant i konserwant.
Sposób użycia:

Plastry Kinoki Detox Gold należy przykleić na noc na obie stopy. Najlepszy efekt uzyskamy trzymając je na stopach od 6 do 10 godzin.

Pełna kuracja powinna trwać 10-20 dni, z uwzględnieniem indywidualnych uwarunkowań, tj. ilości toksyn znajdujących się w organizmie, którą widać po stopniu zabarwienia się plastrów na ciemny kolor.

Wskazane jest kontynuowanie kuracji stosując okład raz na tydzień w celu osiągnięcia trwałego efektu dobrego samopoczucia.

Kinoki Detox Gold to nie tylko znakomity środek oczyszczający, ale także świetny środek przeciwbólowy. Można stosować je bezpośrednio na bolące miejsce, np. w obrzękach pourazowych, stłuczeniach, bólach głowy, bólach krzyża.

Jeśli używasz plastrów Kinoki Detox Gold po raz pierwszy, możesz nałożyć 2 sztuki na każdą stopę, a rano, przy zdejmowaniu plastrów, zwróć uwagę, na której części jest najwięcej osadu. Zalecane jest założenie skarpetek na naklejone plastry, aby uchronić Ciebie i/lub Twoją rodzinę od toksyn oraz aby zwiększyć rozgrzanie plastrów oraz ich nacisk na stopy.

Plastry Kinoki Detox Gold są JEDNORAZOWE. Po jednorazowym użyciu plaster Kinoki Detox Gold należy odkleić i wyrzucić do śmieci.

Plastry Kinoki Detox Gold przeznaczone są do użytku zewnętrznego – można przyklejać je wyłącznie na nieuszkodzoną skórę. Plastrów nie powinny używać kobiety w ciąży, dzieci lub osoby uczulone na jakikolwiek z powyżej wymienionych składników.

1 pudełko zawiera 10 sztuk plastrów oczyszczających organizm Kinoki Detox Gold. Do pełnej kuracji zaleca się 30 sztuk plastrów.

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Dlaczego plastry KINOKI są tak skuteczne?
Plastry Kinoki zawierają wyłącznie naturalne substancje, takie jak turmalin, ocet bambusowy, ocet drzewny, liść loquat, dokudami, chitosan, witamina C. Każdy z tych składników ma silne działanie oczyszczające, a ich połączenie pozwala cieszyć się oczyszczonym i zdrowym organizmem.

Dlaczego warto używać plastrów KINOKI?
Plastry KINOKI przykleja się do stóp na noc i zostawia na nich przez 6 do 10 godzin. Oznacza to, że ich oczyszczająca moc działa, kiedy śpisz – Twój organizm uwalnia się z toksyn i wzmacnia się jego system odpornościowy, a rano Ty budzisz się zauważalnie zdrowszy i pełniejszy energii.

Ile czasu powinna trwać pełna kuracja plastrami KINOKI?
Pełna kuracja plastrami KINOKI powinna trwać około 10-20 dni, zależnie od stopnia, w jakim zanieczyszczony jest organizm.