Podpórka pod plecy na krzesło Niska

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka od 5 do 14 dni
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 33,50 zł

Podpórka pod plecy na krzesło Niska pomaga w zachowaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia, dostępna w różnych rozmiarach i kolorach!

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Podpórka pod plecy na krzesło Niska ma ergonomiczny kształt!

Jest niezastąpiona podczas siedzenia. Poduszka pod lędźwie pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia. Ogranicza to bóle kręgosłupa, ramion, karku. Polecana szczególnie wszystkim osobom, które mają siedzący tryb życia, tj. w biurze, samochodzie, w domu, itd. Inne zastosowanie podpórki pod plecy to możliwość włożenia jej pod kolana, stopy podczas odpoczynku, czy spania. Wyposażona jest w pasek, który umożliwia przytrzymanie poduszki na odpowiedniej wysokości. Jest to bardzo wygodnie, ponieważ nie trzeba jej ciągle poprawiać, ani nie spada z krzesła, fotela. Pokrowiec zapinany jest na zamek. Poszewkę można zdejmować i prać, według wskazań na wszywce. Podpórka pod plecy na krzesło Niska ma rozmiar odpowiedni dla osób poniżej 170cm wzrostu. Dla użytkowników wyższych polecany jest rozmiar Wyższy, różnież dostępny w naszej ofercie. Kolorystyka pokrowców jest różna, należy zaznaczyć ją w okienku pod ceną towaru. Możemy wykonać poduszki pod lędźwie także w innych kolorach – w tym przypadku należy skontaktować się z obsługą sklepu.

 

Podpórka pod plecy na krzesło Niska sprawdza się w różnych warunkach!

Może być stosowana zarówno na krzesło, fotel, wózek inwalidzki, do samochodu. Poduszka pod lędźwie chętnie jest używana także pod kolana, nogi, stopy, także pod kończyny górne – działa przeciwobrzękowo! Wypełnienie omawianego produktu to pianka poliuretanowa spieniana bez użycia substancji zubożających warstwę ozonową, średnio twarda. Unikalny kształt podpórki pod plecy wynika z anatomicznego obrysu lędźwiowej części kręgosłupa. Idealnie wypełnia przestrzeń między kręgosłupem a oparciem. Jest to wyrób medyczny. Poduszka pod lędźwie niska ma następujące wymiary wysokość: 28cm; szerokość: 30cm; grubość: 6cm. Jej budowa jest następująca: poszewka jest zapinana na zamek, pianka poliuretanowa średnio twarda, można ją zdjąć i wyprać, regulowana długość paska, pasek jest zapinany na klamrę. Zapraszamy do zapoznania z całą ofertą wyrobów i artykułów do prawidłowego siedzenia.