Podpórka pod plecy na krzesło Wysoka

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka od 5 do 14 dni
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 37,90 zł

Podpórka pod plecy na krzesło Wysoka jest odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa, to idealne podparcie. Niskie ceny duży wybór, zapraszamy!

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Podpórka pod plecy na krzesło Wysoka odciąża kręgosłup!

Pomaga w utrzymywaniu prawidłowej pozycji kręgosłupa podczas siedzenia. Podpórka pod plecy na krzesło Wysoka jest polecana wszystkim przy siedzącym trybie życia, może być stosowana w samochodzie, w domu, w pracy. Poduszka pod lędźwie daje odpowiednie podparcie ortopedyczne dla części lędźwiowej kręgosłupa, może być również stosowana podczas odpoczynku pod kolanami lub stopami. Jej zastosowanie jest bardzo szerokie. Model ten wykonany jest z pianki poliuretanowej spienianej bez użycia substancji zubożających warstwę ozonową. Kształt podpórki pod plecy wynika z anatomicznego obrysu lędźwiowej części kręgosłupa. Ze względu na swoją budowę nadaje się do doskonałego wypełnienia przestrzeni miedzy oparciem siedzenia a ciałem. Poduszka pod lędźwie przewidziane jest do użytku w odpowiednim pokrowcu. Pokrowiec jest zdejmowany (można go prać) i zapinany jest na zamek błyskawiczny.  Pokrowiec jest z tkaniny bawełnianej - w celu wyeliminowania bezpośredniego kontaktu skóry użytkownika z pianką. Wybrany kolor pokrowca należy zaznaczyć w okienku pod ceną produktu.

Podpórka pod plecy na krzesło Wysoka jest z mocowaniem!

Poduszka pod lędźwie zaopatrzona jest w pasek wyposażony w zapięcie, które umożliwia zamocowanie podpórki na oparciu fotela, krzesła, itd. Jest to produkt wpisany do rejestru wyrobów medycznych. Podpórka pod plecy na krzesło Wysoka posiada następujące wymiary: wysokość: 32cm; szerokość: 34cm; grubość: 8cm. Ten wymiar jest polecany dla osób wysokich powyżej 170cm wzostu. Dla wszystkich niższych użytkowników zalecany jest rozmiar niższy tj. Podpórka pod plecy na krzesło Niska o następujących wymiarach -wysokość: 28cm; szerokość: 30cm; grubość: 6cm. Wybrany rozmiar należy zaznaczyć w okienku pod ceną produktu. Budowa podpórki pod plecy na krzesło :

  1. poszewka jest zapinana na zamek
  2. można ją zdjąć i wyprać 
  3. regulowana długość paska
  4. pasek jest zapinany na klamrę

Zapraszamy do zapoznania z całą ofertą na produkty zalecane na kręgosłup.