Poduszka do siedzenia redukuje nacisk punktowy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 169,00 zł 159,00 zł

Poduszka do siedzenia redukuje nacisk punktowy, bardzo wygodna i komfortowa w atrakcyjnej cenie, zapraszamy duży wybór poduszek ortopedycznych!

Poduszka do siedzenia redukuje nacisk punktowy podczas siedzenia!
Jej wyjątkowość polega na tym, że została wykonana z dwuwarstwowego wkładu poliuretanowego. Dodatkowo pokryta jest bardzo elastycznym materiałem umożliwiającym dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Polecana dla wszystkich osób wrażliwych, ceniących wysoki komfort i wygodę podczas długotrwałego siedzenia. Umożliwia równomierne rozłożenie nacisku ciała podczas pozycji siedzącej. Umożliwia swobodny przepływ krwi w naczyniach. Jest to wysokiej jakości wyrób medyczny, ze względu na swą specyfikę może być stosowany także w przypadku występowaniu odleżyn lub jako profilaktyka przeciwodleżynowa. Swobodny przepływ powietrza podczas siedzenia zapewniają otwarte komórki znajdujące się w poduszce do siedzenia. Jakie jest zastosowanie poduszki do siedzenia?
- materiał z którego wykonana jest poduszka do siedzenia posiada cechy dopasowujące się do ciała użytkownika, usuwa zjawisko kumulacji wagi,
- polecana dla osób długotrwale siedzących, w domu, w pracy, w samochodzie,

- idealna na krzesło, fotel, tapczan, do samochodu, poduszka do siedzenia pasuje swoim rozmiarem także do wózków inwalidzkich,
- może być stosowana w profilaktyce odleżyn lub jako wspomaganie podczas już istniejących.

Prezentowana poduszka do siedzenia jest praktyczna!
Posiada zapinany na zamek pokrowiec w ciemnym kolorze, który można w razie potrzeby zdejmować i prać według załączonej wszywki producenta. Kolor pokrowca jest niebudzący, pasuje do większości siedzisk. Poduszka do siedzenia jest przeciwodleżynowa, powietrze przez nią swobodnie przepływa, a także nie przesuwa się podczas użytkowania ponieważ posiada warstwę antypoślizgową. Ponadto dla zwiększenia wytrzymałości boki poduszki oraz część spodnia produktu została wzmocniona kordurą. Poduszka ta ma szerokie zastosowanie i jest w kształcie kwadratu o wymiarach 43cm x 43cm grubość to 7cm - patrz na załączone zdjęcie. Zadbaj o swój kręgosłup już dziś i wybierz komfortową poduszkę do siedzenia, która idealnie dopasowuje się do Twoich kształtów ciała, zapraszamy.

Poduszka do siedzenia redukuje nacisk punktowy asd 014