Poduszka gorczycowa do relaksu, na zatoki, bóle głowy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 33,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Poduszka gorczycowa do relaksu, na zatoki, bóle głowy, uszu, migreny.

Idealna poduszka do relaksu i wyciszenia. Gorczyca biała stanowy w 100% wypełnienie poduszeczki z gorczycy.

 

   Do czego może być wykorzystywana poduszka gorczycowa Premium ?

- do relaksu, wypoczynku, może być stosowana jako opaska na oczy, czoło, głowę

Pomaga szybko się zrelaksować, gorczyca biała działa odprężająco, wycisza objawy nerwowe, depresyjne. Gorczyca biała, która stanowi wypełnienie poduszki z gorczycy ma właściwości energetyczne, ponieważ emituje promieniowanie bioenergoterapeutyczne o dużej mocy. Jedno jej ziarenko o średnicy 2 mm wytwarza biopole o promieniowaniu około 10cm. Promieniowanie to ma pozytywny wpław na organizm ludzki, ponieważ wyrównuje poziom ludzkiego biopola. Śpiąc na poduszce czy materacu gorczycowym jesteśmy w naturalny sposób zasilani bioenergią. Regulacja biopola przyczynia się do produkcji zdrowych komórek, przez co jest istotnym elementem wspomagającym procesy leczenia. Poduszka gorczycowa jest świetnym izolatorem przed szkodliwym działaniem żył i cieków wodnych,

- pomaga w leczeniu migreny, bóli głowy zatok, uszu

- stosowana do okładów przeciwbólowych także na inne części ciała jak kolano, łokieć, nadgarstki, na stawy, zwyrodnienia, czy bóle mięśniowe. 

- można używać pod nadgarstek w czasie pracy przy komputerze

- idealnie zaciemnia oczy, lekko je naciskając co wpływa na szybki relaks

- używana do relaksu, także w jodze.

 

Prezentowany model poduszki gorczycowej składa się z 2 części:

1. poszewka z gorczycą białą

2. poszewka zewnętrzna, którą można łatwo zdjąć, zapinana na rzep. Wykonana z przyjemnej w dotyku frotki oraz membrany nieprzemakalnej w 3 kolorach do wyboru (białym, beżowym , szarym )

 

Opcje dodatkowe do poduszki gorczycowej

Lawenda działa uspokajająco i ułatwia zasypianie.

Zapach lawendy wpływa kojąco na układ nerwowy człowieka. Oznacza to, że związki aromatyczne zawarte w olejku lawendowym łagodzą skutki stresu, wyczerpania umysłowego, czy napięcia nerwowego. Ponadto mają działanie uspokajające i ułatwiają zasypianie. Suszone kwiaty lawendy umieszczone w poduszce (gorczycowej, z łuską gryki, lub gorczycowo-gryczanej) pomagają zrelaksować się i spokojnie przespać całą noc. Do naszych produktów dokładamy tylko suszone kwiaty lawendy, a nie łodygi. Wystarczy zaznaczyć opcje znajdujące się pod ceną produktu, zapraszamy.

Melisa

działaie uspokajające melisa zawdzięcza zawartemu w niej olejkowi eterycznemu. Napar z melisy łagodzi stany silnego zdenerwowania, nerwicenadmierne pobudzenie, a także problemy z zasypianiem. Olejek melisowy działa również rozkurczowo i rozluźniająco