Poduszka gorczycowa na siedzenie i oparcie

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 109,00 zł
  • Niedostępny

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Niezwykła moc działania poduszki gorczycowej na siedzenie i oparcie!

Gorczyca biała stanowi 100% wypełnienia.

   Gorczyca biała, która stanowi wypełnienia produktu od wielu lat wykorzystywana jest w medycynie naturalnej. Jej działanie jest skuteczne w przypadku występowania bóli zwyrodnieniowych, stawów, mięśniowych, pourazowych, reumatycznych i nerwobóli. Promieniowanie wytwarzane przez nasiona gorczycy białej uzupełniają naturalne biopole człowieka stymulując komórki do walki z chorobą. Ponadto roślina ta jest izolatorem, chroni organizm ludzki przed szkodliwym działanie żył i cieków wodnych. Polecana jest wszystkim osobom, którzy są zestresowani, mają stany lękowe, czy depresję. Poduszka gorczycowa na siedzenie i oparcie działa kompleksowo. Można jej używać: na krześle, fotelu, do samochodu, zalecana dla osób siedzących, prowadzących siedzący tryb życia – praca biurowa, kierowców, pasuje również do wózka inwalidzkiego. Można ją rozłożyć i wykorzystać także jako materac gorczycowy. To wyrób medyczny, polski, naturalny. Do produkcji użyto gorczycę z ostatnich zbiorów, oczyszczoną z wszystkich zanieczyszczeń i pyłów. Materiał poduszki to gęsto tkane płótno bawełniane, które zwiększa wytrzymałość poduszki. Nici są wytrzymałe i mocne.

Wybrany kolor produktu należy zaznaczyć pod ceną towaru.

 

Dwuczęściowa budowa poduszki gorczycowej na siedzenie i oparcie!

   Zastosowanie poduszki gorczycowej na siedzenie i oparcie jako środek przeciwdziałający bólom reumatycznym, mięśniowym i ischiasowym. Poduszka 2 częściowa świetnie nadaje się na wózek inwalidzki lub krzesło. Posiada specjalne uchwyty - w oparciu, które zapobiegają przesuwaniu się poduszki podczas użytkowania. Oparcie połączone jest rzepami z 2 częścią poduszki - siedziskiem. Produkt wysokiej jakości - szycia wypełnione gorczycą co 1 cm.  

SPOSÓB UŻYCIA: - położyć poduszkę pod chorą częścią ciała i przymocować. SKŁAD: - nasiona gorczycy białej, płótno bawełniane - kolor poszewki - wysyłamy taki, jaki jest obecnie dostępny na magazynie. Zapraszamy do zapoznania z całą ofertą wyrobów gorczycowych. Wybierz produkty gorczycowe z naszej oferty, bo są zawsze świeże i długo, skutecznie działają.

Wymiary poduszki gorczycowej do siedzenia:

siedzisko - szerokość / długość 40/44 cm, oparcie - sz/dł 40/45 cm, łączenie około 4 cm, "uszy" Jak na zdjęciu  6 do 8 cm w zależności jak się mierzy