Poduszka pneumatyczna i przeciwodleżynowa kwadratowa

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • 33,00 zł 29,90 zł

Poduszka pneumatyczna i przeciwodleżynowa w jednym o kształcie kwadratu z pompką w zestawie. Zapraszamy oferta w niskich cenach! 

Poduszka pneumatyczna i przeciwodleżynowa jest wytrzymała do 120kg!

Poduszka do siedzenia w kształcie kwadratu jest o wymiarach 44cm długość i 44cm szerokość. Jakie są zalety poduszki pneumatycznej? Pełni funkcję poduszki przeciwodleżynowej, ponieważ odciąża narażone na ucisk części ciała, takie jak: pośladki, kość ogonową, miednicę, czy krocze. Prezentowana poduszka ortopedyczna umożliwia równomierne rozłożenie nacisku i ciężaru ciała podczas siedzenia. Dodatkowa cecha pneumatyczna poduszki umożliwia balansowanie ciała i kręgosłupa podczas siedzenia. A otwory, których jest aż dziewięć pomagają w zachowaniu dopływu świeżego powietrza do naszego ciała, co jest bardzo istotne dla osób z ryzykiem powstania odleżyn.

Poduszka do siedzenia zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza podczas długotrwałego siedzenia. W ten sposób poduszka pneumatyczna pomaga utrzymać prawidłowe krążenie krwi, zmniejsza ucisk. Poduszka ortopedyczna jest bardzo przyjemna w użytkowaniu, ponieważ sami możemy ustalić jej twardość – poprzez napompowanie lub upuszczenie powietrza z produktu.

 

Poduszka pneumatyczna i przeciwodleżynowa jest bardzo higieniczna!

Prezentowana poduszka do siedzenia wykonana została z wysokiej jakości zmywalnego i oczywiście antyalergicznego, medycznego nylonu. Łatwa w utrzymaniu higieny, wystarczy ją przetrzeć. Poduszka pneumatyczna jest wodoodporna, co jest szczególnie ważne dla osób, które mają problem z nietrzymaniem moczu. Podczas procesu produkcyjnego zastosowano odpowiednią technologię zgrzewania poduszki przeciwodleżynowej – nie rozszczelnia się i jest bardzo wytrzymała, bo maksymalne obciążenie użytkownika wynosi aż 120 kilogramów. Unikalny kształt poduszki do siedzenia zapewnia wygodę i komfort siedzenia. Jak i kiedy stosować poduszkę przeciwodleżynową? Poduszkę pneumatyczną należy napompować do pożądanej twardości za pomocą pompki dołączonej do zestawu. Wystarczy położyć ją na fotelu, krześle, tapczanie czy kanapie i można siedzieć. Również można jej używać do wózków inwalidzkich, czy w samochodzie. Zawór do pompowania powietrza można łatwym ruchem – wciśnięciem schować go, by nie przeszkadzał podczas używania.

 

Dla kogo jest polecana poduszka pneumatyczna i przeciwodleżynowa?

Poduszka do siedzenia poprzez zwiększanie komfortu i wygody siedzenia polecana jest dla wszystkich. Poduszka pneumatyczna – jej unikalny kształt, pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia. Można ją stosować w domu, pracy, w samochodzie, biurze. Wszędzie tam, gdzie musimy długo siedzieć. Poduszka ta oprócz działania przeciwodleżynowego, zwiększa komfort i wygodę siedzenia. W naszej ofercie można znaleźć poduszki pneumatyczne o różnym kształcie także rozmiarze, zapraszamy do zapoznania z atrakcyjną ofertą w przystępnych cenach. Dbaj o swój kręgosłup już dziś, wybierz wygodną poduszkę do siedzenia. 

 

Wymiary: 44x44cm po napompowaniu, wysokość 4cm po napompowaniu.

Poduszka pneumatyczna i przeciwodleżynowa kwadratowa 019asdprevmodel1