Poduszka z gorczycą 14x14cm, okład z gorczycą

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
 • szt.
 • 18,00 zł 11,90 zł

Poduszka z gorczycą 14x14cm  stosowana jako okłady gorczycowe, długi termin działania gorczycy białej dwa lata, produkt naturalny w 100%.Poduszka z gorczycą 14x14cm to antidotum na bóle!

Wyroby gorczycowe wykorzystywane są w różnych schorzeniach takich jak: zwyrodnieniach, zapaleniach stawów, mięśni, reumatyzmie, artretyzmie, migrenach, nerwobólach, gościu. Działanie poduszki gorczycowej jako okładów rozgrzewających powszechnie wykorzystywane jest także w rehabilitacji oraz ćwiczeniach. Produkt cechuje uniwersalność, ponieważ można go wykorzystywać pod różne części ciała takie jak: pod kolano, łokieć, piętę, na kark, nadgarstek, kręgosłup. Rozmiary wyrobu są niewielkie i wynoszą 14cm szerokość i 14cm długość, waga 250g. Pozwala to na korzystanie z produktu w rożnych miejscach i łatwe przenoszenie, mieści się w ręce. Do produkcji poduszeczki zużyto 250g gorczycy białej oraz mocne wytrzymałe nici. Poduszka z gorczycą 14x14cm jest to wyrób szyty ręcznie, naturalny i polski. Gorczyca pochodzi z ostatnich zbiorów, została bardzo starannie oczyszczona i wyselekcjonowana. Oczyszczono gorczycę z wszelkich zanieczyszczeń i pyłów, dokładnie ją osuszono. Wybierając materiał na poszewkę kierowano się, aby materiał był wytrzymały, o gęstym splocie i gruby, co podnosi jakość produktu. Dlatego też do produkcji wyrobów gorczycowych zastosowano bawełnę o grubym i gęstym splocie, która jest przyjemna w użyciu i nie powoduje uczuleń, podrażnień.

 

Poduszka z gorczycą 14x14cm jest bezpieczna i skuteczna!

Produkt w 100% naturalny, bezpieczny i zewnętrznie działający. Długi termin działania - dwa lata, wysoka jakość materiałów użytych do produkcji, niska cena, nie obciąża narządów wewnętrznych jak środki stosowane doustnie. Poduszka gorczycowa w kształcie kwadratu może być stosowana jako:

  • okład gorczycowy, rozgrzewający i rozluźniający, działający przeciwbólowo
  • stosowany na kolana, lokcie, stopy, nadgarstki, kark, biodra, miejsca bolowe
  • woreczek do ćwiczeń wady stopy - przy płaskostopiu
  • woreczek na głowę do ćwiczeń korygujących np. przy wadach postawy

Sprawdź działanie poduszki gorczycowej 14x14cm, która rozgrzeje i skutecznie pomoże pozbyć się dolegliwości. Tylko nasze produkty są wysokiej jakości, posiadają świeżą gorczycę białą, która działa przez dwa lata emitując promieniowanie. Uzupełnia w ten sposób naturalne biopole człowieka. Zapraszamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu Zdrowapolka.pl 

R130