Poduszka z gryki 38x27cm naturalna, do spania

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 39,00 zł 25,00 zł
  • Niedostępny

Poduszka z gryki 38x27cm naturalna, do spania w promocyjnej cenie do wyczerpania zapasów. Duży wybór poduszek z gryki, zapraszamy.

Poduszka z gryki na spokojny, zdrowy sen!

Idealnie dostosowuje się do kształtu szyi, kręgów kręgosłupa, anatomicznych kształtów głowy. Poduszka z gryki jest wygodna do podparcia głowy podczas snu i wypoczynku. Umożliwia relaks i wypoczynek. Sypkie wypełnienie, w 100% naturalne – jakie stanowi - łuska gryki dopasowuje się do kształtu anatomicznego użytkownika, dodatkowo delikatnie masuje skórę głowy, co pomaga w odprężeniu się. Łuska gryki w budowie przypomina muszelkę, co umożliwia swobodny przepływ powietrza przez wypełnienie. Zaletą takiego wypełnienia poduszki z gryki jest także to, że łuska pochłania wilgoć, a głowa nie poci się podczas snu. Poduszka do spania pozostaje przyjemnie chłodna i nie nagrzewa się od ciepła ludzkiego ciała. Jest to szczególnie istotne dla osób, które mają problem z poceniem się i migrenami głowy. Poduszka z gryki posiada właściwości – odpromieniowujące – czyli neutralizuje szkodliwe działanie na organizm ludzki promieniowania elektro-magetycznego. Dlaczego jest to tak istotne? Ponieważ jest to świetny odpromiennik żył i cieków wodnych, które mają szkodliwe działanie.

 

Naturalna poduszka z gryki jest komfortowa i wygodna!

Poszewka uszyta jest z bawełny, natomiast wypełnienie to w 100% łuska gryki. Wymiary prezentowanego modelu poduszki z gryki to długość 38cm, szerokość 27cm i grubość 7cm. Pokrowiec jak na załączonych zdjęciach. Zapraszamy do skorzystania z ograniczonej oferty cenowej, która trwa do wyczerpania zapasów.

Poduszka z gryki 38x27cm naturalna, do spania