Rampa podjazdowa o długości 200cm max obciążenie 300kg trzyczęściowa

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Spodziewana dostawa
  • szt.
  • 799,00 zł

Rampa podjazdowa o długości 200cm max obciążenie 300kg trzyczęściowa w formie szyn do wózków inwalidzkich jest w promocji cenowej!

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Rampa podjazdowa o długości 200cm max obciążenie 300kg trzyczęściowa jest wytrzymała!

 

Rampa podjazdowa jest w formie szyn do wózków inwalidzkich, które umożliwiają wjeżdżanie i zjeżdżanie wózków inwalidzkich na daną wysokość. Są stabilne i bardzo wytrzymałe, bo ich maksymalne obciążenie to 300kg. Wykonane są z aluminium, pakowane i sprzedawane są zawsze w parach (czyli po dwie sztuki). Nie sprawiają problemów w przenoszeniu, ponieważ nie są ciężkie - jedna sztuka szyny waży zaledwie 6,4 kilograma. Lekko i bardzo prosto można je zarówno złożyć jak i rozłożyć. Trzy części szyny zsuwają się teleskopowo do wymiaru 88cm. Charakteryzuje je płynna regulacja długości. Dlatego też chętnie są kupowane przez wszystkich, którzy chcą je przewozić, na przykład w samochodzie, bo nie zajmują dużo miejsca. Szybko i łatwo można je rozstawić oraz po użyciu można je schować w ustronne miejsce. Szyny do wózków inwalidzkich w formie rampy podjazdowej mają długość po rozłożeniu 200cm, a szerokość pojedynczej szyny wynosi 20cm. Zaletą tego produktu jest trwała perforacja otworowa, która gwarantuje przyczepność w każdych warunkach. Na końcach szyn znajdują się antypoślizgowe krawędzie, które zapobiegają przesuwaniu się rampy podjazdowej podczas użytkowania. W celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas transportu zastosowano specjalne zabezpieczenia przed rozłożeniem oraz wytrzymałe zawiasy umożliwiające złożenie rampy na czas transportu. Komfort przenoszenia umożliwiają także praktyczne uchwyty transportowe w kolorze jaskrawym.

 

Rampa podjazdowa jest w formie aluminiowych szyn do wózków inwalidzkich!

Lekkie i łatwe w obsłudze szyny do wózków inwalidzkich, tak zwane podjazdowe posiadają uchwyty transportowe przetestowane przez TÜV. Są sprzedawane w parach, zsuwają się teleskopowo do rozmiaru 88cm, a ich bezpieczeństwo podnosi perforacja i antypoślizgowe końcówki. Możliwość blokady na czas transportu pomaga i zwiększa komfort ich przemieszczania. Jakie są wymiary szyn do wózków inwalidzkich, tzw. podjazdowych? Po rozłożeniu 200cm, po złożeniu 88cm, szerokość 20cm, max obciążenie na parę 300kg. Promocja cenowa szyn do wózków inwalidzkich jest do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą w której są różne rodzaje ramp podjazdowych także z formie szyn podjazdowych. Dostępne są jedno, dwu i trzyczęściowe, także składane i teleskopowe. Korzystaj z wysokiej jakości szyn podjazdowych, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo!

Rampa podjazdowa o długości 200cm max obciążenie 300kg trzyczęściowa ASD007/357-64-22/ALR-03