Rękawica gorczycowa Mała / Damska 1 szt

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 44,70 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

kawica z gorczycą białą !

Wraz z wiekiem bóle rąk mogą się nasilać. Jest to spowodowane różnymi przyczynami, czy chorobami. Jak z tym walczyć? Receptą na bóle kończyn górnych jest rękawica gorczycowa. To wyrób polski, naturalny, bezpieczny i medyczny. Stosowany skutecznie w przypadku występowania bóli reumatycznych, artretycznych, stawów, mięśni, pourazowych, czy nerwobóli. Jak działa ten produkt? Rozgrzewa mięśnie i stawy oraz działa rozluźniająco. Ponadto gorczyca biała, stanowiąca wypełnienie wyrobu, wytwarza promieniowanie, które pozytywnie wpływa na organizm ludzki, uzupełniając jego biopole. Produkty z nasionami gorczycy białej używane są skutecznie w medynie naturalnej już od wielu lat. Rękawica gorczycowa jest w rozmiarze damskim i pasuje na mniejszą rękę. Jej wymiary są następujące: długość 26 cm, szerokość – 14cm. Pasuje zarówno na prawą jak i na lewą kończynę górną. Pakowana jest po jednej sztuce w opakowaniu razem z ulotką informacyjną. Posiada długi termin działania, bo około dwóch lat. Produkt ten jest naturalny, wypełnienie stanowi gorczyca biała i płótno bawełniane o grubym splocie.

 

Rękawica gorczycowa damska jest naturalna i bezpieczna!

Gorczyca użyta do produkcji rękawicy gorczycowej damskiej pochodzi z ostatnich zbiorów. Została oczyszczona i wyselekcjonowana. Liczne przeszycia wykonane w produkcie zapobiegają przesuwaniu się gorczycy podczas użytkowania. Materiał to bawełna, która jest gruba, wytrzymała i posiada gęsty splot. Pasuje na rękę damską, dla mężczyzn zalecana jest rękawica gorczycowa męska, która jest większa. Długi termin działania produktu to niska cena terapii. Wypróbuj nasze wyroby gorczycowe, bo tylko one są wykonane z wysokiej jakości materiałów i przystępnych cenach, zapraszamy.

m12