Rogal, zagłówek z łuską gryki

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 39,00 zł

Rogal, zagłówek z łuską gryki idealne podparcie dla karku, szyi i głowy. Łuska jest naturalna i zapewnia swobodny przepływ powietrza, zapraszamy.


Rogal, zagłówek z łuską gryki

kolorystyka do wyboru - wystarczy zaznaczyć kolor pod ceną rogala.

 

    Rogal najlepiej sprawdza się podczas podróży lub odpoczynku w domu. Wspiera odcinek szyjny kręgosłupa, dzięki temu zapobiega powstawaniu bóli i sprawia, że nawet najdłuższa podróż jest komfortowa.Skład:
łuska gryczana, 100% bawełna. 


WŁAŚCIWOŚĆI ŁUSKI GRYCZANEJ:

1. POBUDZA MIKROKRĄŻENIA ORAZ KRĄŻENIE OBWODOWE
przemieszczająca się względem siebie łuska, będąca pod wpływem nacisku, np. w poduszce, materacu, wywołuje mikromasaż, który znacznie poprawia krążenie krwi, zmniejsza napięcie mięśni.

2. PRZECIWDZIAŁA NADMIERNEMU POCENIU SIĘ I CHOROBOM SKÓRY
w składzie chemicznym łuski przeważa kompleks ligninowo- celulozowy, dłatego też silnie wchłania wilgoć, dzięki czemu poduszka lub materac pozostają cały czas chłodne, nie nagrzewają się od naturalnej temperatury człowieka. Specjana konstrukcja poduszki, materaca umożliwia bardzo intensywną wymianę ciepła i wilgoci z powietrzem. Ma to olbrzymie znaczenie we wspomaganiu leczenia łuszczycy, egzemy i wszelkich zmian skórnych.

3. ANTYODLEŻYNOWE
łuska gryki łatwo dopasowuje się do pozycji osoby, która na niej leży, nie stwarza stałych nacisków na ciało - zapobiegająć w naturalny sposób odleżynom lub odparzeniom u pacjentów zmuszonych do długotrwałego leżenia.

4. WŁAŚCIWOŚĆI ANTYALERGICZNE
łuska zawiera dużo tanin, które hamują rozwój i uniemożliwiają rozmnażanie się szkodliwych mikroorganizmów. Badania wykazały, że hamuje ona wzrost roztoczy, bakterii Gram (-) oraz Gram (+).

5. WŁAŚCIWOŚCI ANTYSTRESOWE
neutralizuje szkodliwe - powodujące stres, promieniowanie elektromagnetyczne oraz cieków wodnych - jest odpromiennikiem.

Szczególnie polecamy :
- poduszki z łuski gryczanej - zapewniają zdrowy sen, dają solidne podparcie głowie i szyi, czyli prawidłowy odpoczynek dla kręgosłupa oraz całej muskulatury szyjnej.
- a także wyroby z gorczycy białej.