Rotor rehabilitacyjny, elektryczny OxyCycle 2

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 1 849,00 zł

Rotor rehabilitacyjny, elektryczny OxyCycle 2 do treningu pasywnego. Duży wubór rotorów w niskich cenach wejdź i sprawdź!

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Rotor rehabilitacyjny model OxyCycle 2 jest tylko teraz w niskiej cenie!

Oferta cenowa jest ważna do wyczerpania zapasów zapraszamy. Wzmocnij swoje mięśnie, popraw krążenie krwi ćwicząc na rotorze elektrycznym! Na czym polega fenomen działania tego urządzenia? Wystarczy podłączyć OxyCycle 2 do gniazdka, wygodnie usiąść i włożyć nogi w noski lub chwycić uchwyty przeznaczone do rąk. Po naciśnięciu pilota rotor rehabilitacyjny sam będzie kręcił pedałami lub uchwytami na ręce. Nie musimy używać siły, wystarczy się rozluźnić. Za pomocą pokrętła możemy regulować szybkość wykonywanych ruchów, od powolnych po bardzo szybkie. Wykonywane ćwiczenia odbywają się z płynny kontrolowany sposób, nie naprężają mięśni, co jest bardzo istotne podczas rehabilitacji. Rotor elektryczny posiada w swoim zestawie miękkie antypoślizgowe uchwyty na ręce; pedały typu noski kolarskie, które zapobiegają ześlizgiwaniu się stóp podczas ćwiczeń; antypoślizgową matę na której należy postać urządzenie, które nie przemieszcza się podczas użytkowania; klucze do przykręcania uchwytów; instrukcje w języku polskim, z dokładnym objaśnieniem; gwarancję; serwis. Wszystko zapakowanie jest w twardy karton.

 

Rotor rehabilitacyjny model OxyCycle 2 to sprawdzone i doskonałe urządzenie do ćwiczeń!

Zarówno kończyn górnych, jak i dolnych. Rehabilitację na rotorze elektrycznym można przeprowadzać siedząc na krześle, fotelu, czy wózku inwalidzkim. Samo urządzenie jest ciężkie, bo waży - aż osiem kilogramów, a dołączona mata antypoślizgowa zapobiega dodatkowo przesuwaniu się urządzenia. Jego kształt jest nowoczesny, elegancki, nie zajmuje dużo miejsca i łatwo można go schować za szafę, czy postawić za drzwiami, żeby nie przeszkadzał. Posiada duży i wytrzymały uchwyt, który przydaje się do transportu, czy przenoszenia urządzenia. Pilot posiada duży, czytelny wyświetlacz i jest prosty w obsłudze. Rotor rehabilitacyjny model OxyCycle 2 umożliwia przeprowadzanie zarówno ćwiczeń, jak i rehabilitacji w warunkach domowych. W łatwy sposób można wzmocnić mięśnie poprawić elastyczność stawów, szczególnie polecany dla osób które mają mało ruchu, prowadzą siedzący tryb życia, bez względu na wiek. Stosowany jako urządzenie do rehabilitacji przy wstępowaniu jednostki chorobowej,musi zostać wcześniej skonsultowane z rehabilitantem lub lekarzem.

 

Rotor rehabilitacyjny model OxyCycle 2 jest niezawodny i skuteczny!

Model ten posiada: możliwość ustawienia czasu treningu, pilot z wyświetlaczem LCD, na którym pokazywany jest: czas, pokonany dystans, ilość spalonych kalorii oraz poziom RPM (obroty na minutę). Rotor elektryczny jest polecany dla wszystkich, którzy chcą ćwiczyć w zaciszu domowym, w dowolny czasie. Wymiary urządzenia są następujące długość to 50 cm, szerokość 46cm i wysokość 38cm, silnik jest mocny, bo ma aż 60 Watt, 30 – 65 rpm, a waga całego modelu to 8 kilogramów. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroką ofertę rotorów rehabilitacyjnych zarówno elektrycznych, jak i mechanicznych. Posiadamy także rotory rehabilitacyjne dla osób ze spastyką, czy leżących w łóżku. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami, którzy chętnie pomogą w znalezieniu idealnego modelu.