Rotor rehabilitacyjny, elektryczny OxyCycle 3

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 2 649,00 zł

Rotor rehabilitacyjny, elektryczny OxyCycle 3 jest w dwóch opcjach OxyCycle 3 umożliwia trening aktywny i pasywny, zapraszamy niskie ceny!

Rotor rehabilitacyjny OxyCycle 3 jest w promocji cenowej do wyczerpania zapasów!

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Rotor jest to urządzenie pozwalające na ćwiczenie i rehabilitację w warunkach domowych kończyn górnych i dolnych.

Rotor nie jest przeznaczony dla osób z spastyką.

 

Rotor rehabilitacyjny jest to urządzenie elektryczne pozwalające na ćwiczenie i rehabilitację rąk i nóg. W zestawie razem z produktem są zarówno pedały – w formie sandałów, do ćwiczeń kończyn dolnych oraz rączki – do rehabilitacji kończyn górnych. W zależności od potrzeby wkręcamy odpowiednie nakładki i ćwiczymy albo ręce lub nogi. Rotor elektryczny OxyCycle 3 posiada dwa programy: jeden to Aktywny ( poprzez użycie siły własnych mięśni, jedziemy jak na rowerze, regulując samodzielnie opór) , a drugi pasywny (urządzenie samo kręci pedałami i wymusza ruch kończyn u osoby ćwiczącej, nogi trzymamy luźno). Rotor rehabilitacyjny wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, jego cena jest niska, a poprzez możliwość treningu pasywnego doskonale sprawdza się w rehabilitacji, na przykład w przypadku występowania niedowładu kończyn. Ćwiczenia na rotorze elektrycznym OxyCycle nie naprężają mięśni, ponieważ ruch jest płynny. Urządzenie posiada regulację prędkości, sprawia że rotor jest świetnym przyrządem do stopniowego wzmacniania rąk i nóg.

 

Rotor rehabilitacyjny OxyCycle 3 jest silny i wytrzymały posiada aż 80 Watt!

Stabilny i wytrzymały, jest to urządzenie medyczne, nie przesuwa się podczas użytkowania, ponieważ jest ciężki waży aż 8,5kg oraz w zestawie posiada matę antypoślizgową na którą stawia się urządzenie. Rotor rehabilitacyjny OxyCycle 3 jest wyrobem medycznym, komfortowym, ćwiczenia można wykonywać siedzą na krześle, fotelu lub wózku inwalidzkim. Regulacja oporu urządzenia odbywa się za pomocą prostego i łatwego w obsłudze pilota (patrz na zdjęcie). Rotor zapewnia ćwiczenia już od małej intensywności, zwiększające siłę i elastyczność. W zależności od potrzeby można zmienić funkcję urządzenia z aktywnego na pasywną. Cały zestaw pakowany jest w karton, z instrukcją obsługi w języku polskim. Zapewniamy serwis urządzenia, gwarancję i chętnie doradzimy w wyborze rotora elektrycznego. Rotor rehabilitacyjny OxyCycle 3 jest obecnie w niskiej cenie, aż do wyczerpania zapasów. Wymiary urządzenia to długość 50cm szerokość 46cm i wysokość 38cm, moc 80Watt, waga 8,5kg. Z wszystkich dostępnych w naszej ofercie rotorów elektrycznych OxyCycle ten właśnie model jest najsilniejszy, ma największą moc. Jest przeznaczony do użytku domowego.

 

Rotor rehabilitacyjny OxyCycle 3 jest prosty i nieskomplikowany w obsłudze!

Jak działa pilot tego urządzenia z wyświetlaczem LCD ? Pokazuje on czas pozostały do końca treningu lub czas który już upłynął. Można ustawić także czas trwania ćwiczeń w trakcie indywidualnego treningu. Dostępny zakres ustawiania treningu wynosi od 5 do 30 minut. Po ustawieniu pożądanego czasu treningu i rozpoczęciu ćwiczeń przy wspomaganiu silnika rozpoczyna się sekundowe odliczanie ustawionego czasy treningu do 0.00. Po osiągnięciu ustawionej wartości regulator uruchomi alarm na 8 sekund a następnie pedały automatycznie przestaną się obracać. Na ekranie regulatora pojawi się migający napis STOP. Po naciśnięciu przycisku MODE - napis STOP przestanie migać i możliwe jest ponowne rozpoczęcie pedałowania. Oprócz czasu pilot wyświetla także obroty na minutę - wyświetla aktualną ilość obrotów na jedną minutę. Ponadto licznik - oblicza ilość pełnych obrotów pedałów oraz kalorie - określa ilość spalonych kalorii w czasie treningu. Opór - można samodzielnie regulować przekręcając płynnie pokrętło regulacji oporu. Poziomy regulacji oporu mieszczą się w zakresie od 0 do 5. Wymiary wyświetlacza to długość - 15,5cm, szerokość - 8cm, grubość 3,3cm kolor biały.

 Specyfikacja:

 CZAS: 0:00 - 30:00 (minuty : sekundy)

 OBROTY NA MINUTĘ: 0-25-60 obrotów na minutę

 LICZNIK: 0-2000 obrotów

 KALORIE: 0-500 Kcal

 OPÓR: 0-5 poziomów

 Sposób użytkowania REGULATORA jest prosty:

 - lewe pokrętło - to regulacja prędkości. Wystarczy przekręcić pokrętło zgodnie z ruchem wskazówek zegara w celu zwiększenia prędkości.

 - prawe pokrętło - to regulacja oporu. Należy przekręcić pokrętło zgodnie z ruchem wskazówek zegara w celu zwiększenia oporu.

 - dolny - środkowy przycisk - to wybór funkcji.

Wszechstronność ćwiczeń na tym urządzeniu powoduje zwiększenie siły i rozciągliwości mięśni kończyn górnych i dolnych oraz poprawia krążenie krwi w organizmie. 


W zestawie do rotor
a elektrycznego jest:

- mata antypoślizgowakolor czarny, wymiary maty: długość - 50cm, szerokość 53cm

- pedały w formie sandałów - do ćwiczeń nóg, -Wymiary pedała: długość - 22cm, szerokość - 11,5cm

Pedały posiadają dwa zapięcia na rzep. 

1. Zapięcie wokół kostki - wymiary: długość paska 42cm, szerokość - 2,6cm; zapinane na rzep, który umożliwia dokładne dopasowanie do nogi

2. Zapięcie wokół śródstopia / palców - wymiary: długość paska 45cm, szerokość - 5cm

- dwa komplety uchwytów - do ćwiczeń rąk. Pokryte wysokiej jakości, antypoślizgową pianką. Wymiary rączki: długość - 11cm, średnica - 3,5cm

- zestaw kluczy do skręcania rotora: imbusowy i płaski

- instrukcje w języku polskim

- urządzenia zapakowane jest w karton

Zachęcamy do ćwiczeń i rehabilitacji na skutecznym i sprawdzonym od wielu lat rotorze rehabilitacyjnym. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy pomogą w doborze odpowiedniego modelu.

zespół Zdrowapolka.pl